Приват24 буде недоступний: у ПриватБанку назвали дату проведення регламентних робіт

ПриватБанк проведе планові регламентні роботи. У зв’язку з цим сервіси Приват24 будуть тимчасово недоступні у ніч на 11 лютого з 1:00 до 5:00 ранку. Клієнтам радять скористатися сервісами заздалегідь чи відкласти на період проведення робіт.

Про це повідомили у пресслужбі фінустанови. У ПриватБанку зазначають, що подібні роботи проводять саме в нічний час доби, адже тоді більшість клієнтів не проводять операції.

“Для безпечної та якісної роботи своїх цифрових сервісів ПриватБанк проводить регламентні роботи в Приват24 в ніч на 11 лютого 2024 року. Під час проведення робіт 11 лютого з 1:00 до 5:00 додаток та web-версія Приват24 будуть тимчасово недоступні”, – йдеться в повідомленні.

Якщо в період проведення робіт ви плануєте користуватися Приват24, радимо зробити це заздалегідь або відкласти на кілька годин. 

У “Приват24” можна замовити нову картку з доставкою поштою

Клієнти ПриватБанку до кінця квітня 2024 року зможуть отримати безкоштовно банківську картку з доставкою Новою Поштою по всій Україні та у шести країнах Європи. Як повідомив член правління Приватбанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, безкоштовна доставка карток доступна всім клієнтам, які перевипустили діючу платіжну картку чи відкрили нову цифрову картку через Приват24.

Замовити нову картку ПриватБанку чи перевипустити діючу просто – оформити заявку за декілька кліків у Приват24 та отримати картку у відділенні або поштоматі Нової Пошти по Україні та через кур’єра Nova Post на будь-яку адресу у Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії та Румунії.

Нагадаємо, у київському метро значно більше проблемних ділянок, ніж було озвучено владою: через що погіршується стан підземної інфраструктури і що робити далі, роз’яснює транспортний експерт Дмитро Беспалов.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *