Націоналізації підприємств в “Л/ДНР” не було?

Спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ відомо про "націоналізацію" українських підприємств на окупованих територіях Донбасу, однак вони не вважають це захопленням.

Про це заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає Ukr.Media.

"Наш мандат передбачає спостереження та повідомлення про факти. Нам відомо про повідомлення про так звану приватизацію компаній тими, хто здійснює фактичний контроль в окремих районах Донецької і Луганської областей. Ми будемо продовжувати спостерігати за ситуацією дуже пильно, і в тому випадку, якщо ми дізнаємося більше, звичайно ж, ми повідомимо про це публічно, як ми завжди робимо", – сказав Хуг.

Відповідаючи на питання про те, чи були спостерігачі свідками захоплень терористами українських підприємств, глава СММ ОБСЄ заявив, що "зміну контролю дуже складно оцінити".

"Нам відомо про повідомлення про застосування так званих мір зовнішнього управління до деяких активів, у тому числі до готелю в Донецьку, де ми зараз розміщені. Але наша позиція, склад нашої команди і місце розташування не змінилося з тих пір. Якщо щось зміниться, ми, звичайно, публічно повідомимо про це", – уклав Хуг.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *