Навіщо в Китаї кладуть чайні пакетики в унітаз: так вони вирішують поширену проблему

Багато хто з нас стикається з проблемою неприємного запаху в туалеті. Але є простий і доступний спосіб позбутися цієї неприємності, який багато хто не знає — покласти використаний чайний пакетик в унітаз

Щоб туалети завжди були чистими, білими та блискучими, необхідний регулярний догляд. Особливо проблематичними можуть стати жовті плями, залишені жорсткою водою, багатою на вапняк. Але є один незвичайний, але ефективний спосіб позбутися цієї проблеми — використання використаних чайних пакетиків, інформує Ukr.Media.

Як виявилося, чайні пакетики можуть не тільки приносити насолоду в чашку чаю, а й бути корисними в боротьбі з плямами й неприємними запахами. Щоб видалити жовтуваті сліди на чаші унітаза, достатньо накрити стінки чаші кількома використаними чайними пакетиками й залишити їх на кілька годин. Під час контакту з вологими стінками чайні пакетики виділяють рідину, яка ефективно чистить туалет. Якщо ж на дні чаші залишилися плями, можна просто залишити чайні пакетики замочуватися у воді. Через деякий час вийміть пакетики й акуратно почистіть стінки чаші чистою туалетною щіткою. Потім просто змийте унітаз і ви побачите, як жовті плями зникнуть, а чаша стане свіжою і чистою.

Застосування використаних чайних пакетиків — це простий і доступний спосіб підтримувати туалети в чистоті та позбутися жовтих плям. Не варто викидати пакетики після заварювання чаю, адже вони можуть стати вашою секретною зброєю в боротьбі за ідеальну чистоту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *