Доведено, що люди з рудим кольором волосся мають певні особливості, обумовлені генетикою

Руді люди отримують багато уваги через їх волосся. Важко відвести погляд, коли людина з вогненно-рудими кучерями проходить повз нас. Через їх незвичайність про цих людей складається велика кількість стереотипів, інформує Ukr.Media.

Їх багато і серед знаменитостей. Наприклад, рудими є Ед Ширан, Джессіка Честейн та принц Гаррі. Можна відзначити, що багато розмов зосереджено навколо кольору їх волосся. Попри деякі негативні коментарі на адресу таких людей, є в цього явища і деякі позитивні нюанси.

У будь-якому випадку, заохочуймо рудоволосих представників людства. Слід любити їх за пасма, що привертають увагу, а також за те, що всі вони мають унікальну індивідуальність.

Руді люди та особливість їх генетики

Крім того, що вони особливі зовні, однією з найвидатніших біологічних переваг таких людей є їх здатність справлятися з болем. Згідно з висновками дослідження 2005 року, проведеного Університетом Макгілла, людям з природно червоним волоссям потрібно менше морфію, щоб заглушити біль. Ця особливість може бути пов'язана із мутацією гена MC1R, який також є причиною їх кольору волосся.

Інше дослідження з Університету Луїсвілла показало, що рудоволосі потребують більшої загальної анестезії, коли вони лягають на хірургічну операцію. Це говорить про те, що руді дуже життєрадісні люди. Інше дослідження, проведене у 2005 році також університетом Луїсвілла, довело, що руді чутливі до змін температури. Це означає, що вони можуть відчути зміни у погоді набагато раніше, ніж інші.

Руді люди: незвичайний організм

Ще один цікавий факт полягає в тому, що тіло рудих виробляє більше вітаміну D, ніж це відбувається у інших людей. Це також відбувається завдяки мутації гена MC1R. Через це їх організм не вимагає багато даного елементу для себе.

Складний характер

Інше дослідження підтвердило, що людям, які мають яскраво-руді кучері, притаманний досить складний характер. Як повідомляється, ті, хто знайомий з рудими представниками людства, часто відчувають труднощі у спілкуванні з ними через їх імпульсивність, а також підвищену впертість. Крім того, серед таких особистостей часто може спостерігатися така риса, як владність.

Таким чином, люди, яких природа обдарувала настільки нестандартними пасмами, є незвичайними індивідами, і їм притаманні певні риси та особливості, яких немає в інших.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *