Гранти до €10 000 на розвиток. ЄС і Німеччина виділили €1 млн для українського бізнесу

Українські мікро-, малі та середні підприємства з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до €10 000 для відновлення, розвитку та підвищення стійкості, повідомляє Міністерство економіки. Це вже друга хвиля підтримки українського бізнесу від ЄС та Німеччини у рамках грантового конкурсу з початку року.

29 лютого буває раз на 4 роки.💸 Тому ми даруємо 40% знижки на річну диджитал-підписку на сайт Forbes. Вартість зі знижкою — 1079 грн/рік. Діє з промокодом F29 тільки 28-29 лютого. Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

До участі у конкурсі запрошуються бізнеси, що працюють в сферах:

  • переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість);
  • креативних індустрій;
  • логістики та транспорту;
  • інших секторів з потенціалом експорту або створення інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).

Подати заявку на отримання гранту можна з 28 лютого до 24 березня.

  • За словами заступниці Міністра економіки Надії Бігун, стимулювання розвитку українського підприємництва є одним з пріоритетів для уряду, бо саме робота бізнесу тримає економіку і дозволяє забезпечувати оборонні потреби країни, які фінансуються за рахунок сплачених податків. 
  • Очікується, що запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи єРобота під егідою Мінекономіки.

Контекст

Грантовий конкурс проводиться у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту. 

Подача заявок для першої хвилі грантів EU4Business цього року почалася з 16 січня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *