ТЕС і ТЕЦ мають достатньо вугілля для успішного завершення опалювального сезону – Міненерго

Українські ТЕС та ТЕЦ мають достатньо залишків вугілля на складах для успішного завершення опалювального сезону.

Як передає Укрінформ з посиланням на Міністерство енергетики, станом на кінець лютого 2024 року на складах об’єктів теплової генерації накопичено понад 1 мільйон тонн вугілля, що на 236 тисяч тонн більше, ніж передбачалося графіком, затвердженим Міненерго перед опалювальним сезоном 2023-2024 років.

На кінець лютого державна компанія "Центренерго" накопичила на своїх складах на понад 161 тисячу тонн більше, ніж передбачалося графіком накопичення.

За словами заступника міністра енергетики Олександра Хейла, такого результату вдалося досягти завдяки злагодженій роботі вугледобувних та енергетичних компаній, координованій Міненерго.

Читайте також: Україна цієї зими залучала рекордний обсяг аварійної допомоги для енергосистеми – Кудрицький

Завдяки масштабній ремонтній кампанії в енергетиці до кінця 2023 року вдалося відновити й додати до енергосистеми понад 2,2 ГВт потужності. Станом на 2 березня в резерві 13 одиниць генеруючого обладнання ТЕС та ТЕЦ.

Як повідомляв Укрінформ, за словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Україна пройшла другу зиму в умовах повномасштабного вторгнення без жодного блекауту та без застосування графіків відключень для всієї країни.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *