Які топ-20 сайтів новин українці читають найбільше: рейтинг ЗМІ від SimilarWeb

Дані аналітики SimilarWeb наведено за результатами лютого 2024 року. Ресурсом проаналізовано 55 найбільших за кількістю унікальних читачів сайтів новин, які сумарно українці прочитали майже 500 млн разів за минулий місяць. Хто входить до двадцятки найпопулярніших ЗМІ за результатами лютого – дізнайтеся у нашому матеріалі.

Найпопулярнішим національним ЗМІ України у лютому 2024 року стала «Українська правда» з 63,64 млн унікальних візитів на їхній сайт. За нею йдуть «Обозреватель» (49,47 млн візитів), «Цензор.Нет» (40,17 млн візитів). До п’ятірки увійшли «ТСН.UA» (32,27 млн візитів) та «Кореспондент» (28,53 млн візитів). До десятки також увійшли:

  • «NV» (28,05 млн візитів);
  • «РБК-Україна» (27,4 млн візитів);
  • 24tv.ua (23,55 млн візитів);
  • «УНІАН» (23,51 млн візитів);
  • Focus.ua (12,1 млн візитів).

Топ-5 найвідвідуваніших сайтів новин України за результатами лютого

Топ-5 найвідвідуваніших сайтів новин України за результатами лютого

На 11 місці розмістилося фінансове видання «Мінфін» (minfin.com.ua) з 11,58 млн візитів. За ним йдуть Ukrainianwall.com (11,5 млн візитів), Today.ua (11,15 млн візитів), Espreso.tv (10,02 млн візитів), «Інформатор Україна» (9,62 млн візитів). До двадцятки також увійшли:

  • Gazeta.ua (9,48 млн візитів);
  • «Суспільне» (Suspilne.Media) з 8,57 млн візитів;
  • «Новини.Live» (8,36 млн візитів);
  • «Meta.UA» (8 млн 48 тис. візитів);
  • «Апостроф» (7,57 млн візитів).

Аналітика від SimilarWeb

Аналітика від SimilarWeb

 Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах “Україна на часі”, а також “Україна на часі Shorts”. Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У нашому відео ми дослідимо сутність податкових перевірок, які тривають вже трохи понад місяць. Ми спілкуємося з відомим українським адвокатом Андрієм Шабельниковим, який розглядає цей процес як серйозний елемент протистояння між бізнесом і державою. Ми також обговоримо можливість переходу до моделі, де держава концентруватиметься на ризикованих бізнесах, залишаючи білий бізнес певною мірою у спокої. Приєднуйтеся, щоб дізнатися більше від Андрія Шабельникова.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *