“Символ прихованого багатства”: Ось чому багаті люди не носять чохли на телефонах

В інтернеті вибухнула тема для обговорення — "тиха розкіш" та "приховане багатство". Це модний та новий опис того типу "дорогого мінімалізму", інформує Ukr.Media.

Стало модно демонструвати багатство таким чином, щоб воно залишалося непомітним для традиційних символів розкоші, як-от дорогий одяг та аксесуари. Хоча деякі можуть вважати, що це просто означає високоякісний одяг без явної маркованості, існує тенденція, що набуває популярності та може стати новим показником багатства, доступним мільйонам людей вже зараз. Наприклад, можна не використовувати чохол для телефону.

Чохол для телефону як ознака бідності?

На телебаченні часто можна побачити багатих людей, які не використовують чохли для своїх телефонів і не хвилюються про їх захист. У реальному житті також було помічено, що дуже заможні особи нерідко користуються телефонами без будь-якого захисного обладнання.

Однак у мільярдерів і мільйонерів ситуація очевидна: вони будь-якої миті можуть дозволити собі замінити зламаний або навіть просто подряпаний телефон.

Для простих людей, чохол та захисна плівка — не підлягають обговоренню. Ви не цінуєте телефон, поки вам не доведеться купувати новий за 1000 доларів.

Естетика без чохла на телефоні

Відсутність чохла для телефону може бути промовистим комунікатором як класу, так і цінностей. На самому поверховому рівні, носіння смартфона без чохла говорить про оцінку дизайну та естетики: "Телефон такий гарний сам по собі, то навіщо вам потрібно класти його в чохол?".

Хоча багато чохлів для смартфонів можуть слугувати гаманцем і продаються високопрофільними брендами, як-от Prada, дуже багаті люди зазвичай не носять з собою великі суми готівки. Тим, хто користується послугами особистого водія, не потрібні спеціальні місця для зберігання квитків на громадський транспорт у своїх аксесуарах. Аналогічно, жителю розкішного особняка з портьє навряд чи потрібно мати при собі великий набір ключів, тому питання захисту телефону від подряпин у кишені або сумці для них не є пріоритетним.

Деякі можуть вважати, що не використання чохла для телефону є ознакою багатства і недбалості, але експерти попереджають, що не варто ототожнювати високий дохід з неуважністю до власних речей. Насправді багаті люди часто дуже дбайливо ставляться до своїх речей, але їхні пріоритети можуть відрізнятися. Для когось, хто може дозволити собі будь-яку річ, нематеріальні цінності, такі як час або зручність, часто мають більше значення, ніж вартість нового телефону. В основі цього лежить ідея комфорту: мінімалізм у речах може сприяти зручнішому та комфортнішому життю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *