Де зберігати готівку в будинку, щоб не вичерпувався приплив грошей

Мріючи про багатство і достаток, пам'ятайте і дотримуйтеся певних грошових ритуалів, якими користувалися ще наші предки. Якщо неправильно зберігати гроші в будинку, то можна назавжди забути про успіх в сфері фінансів, інформує Ukr.Media.

У кожному будинку є місця, які притягують бідність і злидні. Саме в них зберігати гроші дуже небезпечно. Сховище для грошей має бути не тільки безпечним, але і енергетично сильним.

Тримайте гроші подалі від усіх приладів, які виробляють вогонь. Полум'я вогню руйнівно діє на грошові купюри. Зберігати гроші потрібно подалі від вхідних дверей, щоб вони не йшли з житла.

Коридор і передпокій також не підходять для цього. І не настільки важливо, чи лежать купюри в тумбочці біля дверей або десь на поличці поруч з ключами. У передпокої накопичується багато негативної енергетики, і така енергетика не повинна перетинатися з потоком фінансів.

Гроші у великих кількостях зберігати в спальні також не рекомендується. У цьому місці фінанси умовно впадають в "сплячку", в сон, а значить, вони не будуть накопичуватися. Не рекомендується зберігати гроші та інші цінності в санвузлах і ванних кімнатах, щоб вони не "витікали" з дому.

Робити заначки в книгах і фотоальбомах також не варто. Тримати поруч з ними гроші протипоказано. А все через те, що енергетика в цих предметах буває не найпозитивніша. Наприклад, якщо покласти купюри в якийсь драматичний роман, то зовсім скоро почнуться фінансові проблеми.

Ховати заощадження під матрацом або подушкою — погана ідея. Гроші під матрацом немов "засипають", що негативно позначається на матеріальному становищі людини. Швидше за все, гроші теж будуть відпочивати і спати, подібно господарям. Рухатися і працювати в такій атмосфері для них виявиться вкрай складно. А тому варто підшукати інше місце.

Зверніть увагу, що накопичення, які зберігаються поблизу спального місця можуть передавати негативні вібрації людині, що негативно позначається на її емоційному і фізичному самопочутті. З цієї ж причини не потрібно ховати заощадження в ящик з постільною білизною і в шафу для одягу.

Невдалі місця для зберігання грошей — це енергетичні прилади. Не варто розташовувати гроші поруч з місцями знаходження телевізорів, телефонів і планшетів.

Гроші не люблять світлих місць. Бережіть їх в гаманці в темних куточках будинку. І не стягуйте їх гумками, бо гроші стискаються, а також стягуються всілякі фінансові канали.

Фахівці запевняють, що подібне ставлення до грошових коштів тільки налаштує їх проти власника, змусить скоріше втекти. Та й надходження інших грошових коштів виявиться під питанням. Запам'ятай: гроші повинні дихати!

"Де ж зберігати гроші? — на кухні!". Це найблагополучніше місце для цього. У цієї кімнати дивно позитивна аура. До речі, можна посилити місце зберігання грошей всілякими грошовими символами і талісманами.

Однак пам'ятайте, що все повинно бути в міру! Надмірна кількість декору може навпаки залучити в життя бідність. Тому перед тим як перенести гроші на кухню, потрібно кілька разів продумати і проаналізувати цей простір на кількість електроприладів і декору що знаходяться поруч.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *