Народні прикмети і забобони про шлюмбергеру

Чи вірите ви у прикмети? Напевно, одиниці негативно захитають головою. Але у житті майже кожної людини траплялася якась історія про те, як вона зіштовхнулася з незрозумілим взаємозв'язком двох подій, які, здавалося б, абсолютно не пов'язані між собою. Любителі ж усього містичного готові на кожному кроці бачити знаки долі, навіть у звичайних речах, інформує Ukr.Media.

Ціла серія прикмет і забобонів пов'язана зі звичайною кімнатною квіткою — декабристом. Про цю рослину ходять найрізноманітніші чутки, її називають "передвісником смерті", "чоловікогоном", її наділяють найрізноманітнішими містичними властивостями. Зараз ми спробуємо розібратися у всіх цих прикметах і їх достовірності.

Забобони, які пов'язані з зигокактусом

Забобон — те, що являє собою віру, засновану на сприйнятті сил, які не можна пояснити законами природи. За канонами православ'я, будь-яке марновірство — це гріх. Та й психологія вважає, що людині не варто вірити у забобони, особливо у погані, оскільки на підсвідомому рівні вона програмує себе на певний стиль поведінки, який обов'язково призведе до нещастя.

З декабристом пов'язаний ряд забобонів:

 • Цю квітку називають "чоловікогоном": вважається, що дівчина, яка має вдома різдвяник, залишиться старою дівою, а якщо й вийде заміж, то щасливою не буде.
 • У разі серйозної хвороби когось із домашніх необхідно дуже ретельно доглядати за декабристом, оскільки наші пращури вважали, що рослина здатна допомогти хворому одужати.
 • За зовнішнім виглядом зигокактуса можна визначити атмосферу, що панує у родині. Наприклад, якщо рослина яскраво-зеленого кольору, міцна, пишна, то у будинку панує гармонія, і, навпаки, слабка квітка, що постійно в'яне, сигналізує про те, що у родині є часті скандали, а домочадці не задоволені один одним.

  За присутності декабриста, згідно з повір'ями, взагалі не можна казати погані слова і лаятися, інакше він може загинути.

 • Ще один сигнал, що полягає у погіршенні стану квітки (безпричинне пожовтіння листя, в'янення квіток), може говорити про те, що у будинок може ходити людина, яка заздрить і бажає родині зла. Господарям залишається лише поспостерігати, після чийого візиту квітці "стає зле".
 • Народні прикмети

  Прикмета — зв'язок двох явищ, одне з яких сприймається як знак, інше — як тлумачення того, що відбувається. З декабристом пов'язано безліч як позитивних, так і негативних прикмет. Нижче представлені деякі з них.

  Позитивні

  • Якщо квітка почала квітнення своєчасно, то у родині панує гармонія і взаєморозуміння, які будуть у будинку і надалі.
  • Якщо рослина заквітла на Новий рік або у січні, то на мешканців будинку наступного року очікують удача, везіння, благополуччя, непередбачений прибуток.
  • Якщо декабрист заквітнув завчасно, то для родини, де є незаміжні дівчата, це може означати, що потрібно починати готуватися до весілля, на яке слід чекати наступного року. Для творчих особистостей це квітнення вказує на те, що попереду є цікавий творчий проект, який принесе грошовий прибуток. А родині молодят слід чекати на появу дитини.
  • Якщо рослина заквітла у жовтні, то квітка пророкує отримання прибутку або спадщини.
  • Якщо рослина заквітла у листопаді, то на мешканців будинку чекає приємне і вигідне знайомство.

  Негативні

  • Якщо квітка загинула за правильного догляду, то це одна з найстрашніших прикмет, що віщує смерть одного з домочадців.
  • Якщо декабрист заквітнув у лютому-березні, то слід чекати на похмурі звістки, зустрічі з неприємними людьми, які принесуть багато клопоту.
  • Якщо рослина заквітла у квітні, то будуть ймовірними нетривалі фінансові труднощі, які зажадають старанності у роботі.
  • Якщо рослина заквітла у травні, то незабаром потрібно буде вирішити кілька проблем, ймовірними будуть сварки, хвороби, фінансові труднощі.
  • Якщо декабрист заквітнув у червні, то попереду — низка труднощів, проте усі проблеми вирішаться легко.

  Чи можна тримати шлюмбергеру вдома

  Якщо господарі будинку — вразливі люди, які вірять у всі прикмети, то декабрист — не найкращий варіант для їх колекції домашніх квітів, оскільки є велика ймовірність того, що замість позитивних емоцій, що виникають від споглядання краси квітів, вони будуть постійно перебувати у стані внутрішньої напруги, чекаючи на негативні прогнози.

  Для усіх інших зигокактус буде ідеальним зеленим другом: він невибагливий і декоративний. Рослина додасть затишок і комфорт у домашню обстановку, додасть радісний настрій напередодні зимових свят.

  Ця рослина не є отруйною, і розміщувати її можна навіть у дитячих кімнатах: своєю енергетикою вона буде сприяти "правильному" вихованню малюка.

  Як і будь-яка рослина, зигокактус буде брати участь в очищенні повітря від токсичних речовин, виділяючи при цьому кисень.

  Кажуть, що шлюмбергера позитивно впливає на авторитарних членів родини; на тих, хто є недоброзичливим до оточуючих і гостей. Квітка пом'якшить їх палкий і суворий характер.

  Значення квітки за фен-шуй

  Згідно з вченням фен-шуй, декабрист — квітка, яка позитивно впливає на енергетику у будинку, очищаючи її від усіх негативних моментів: сварок, непорозумінь, дрібних труднощів, хвороб і енергетики неприємних людей.

  Не грає особливої ролі місце розташування квітки у будинку, але бажано поставити її у те місце, у якому найчастіше збираються усі члени родини. Зазвичай, це кухня і вітальня. Декабрист своєю аурою створить атмосферу, яка позитивно вплине на взаємини у родині. Домочадці будуть добрішими, відкритішими один з одним. А якщо й трапиться у родині розлад, то, завдяки зигокактусу, дуже швидко усі непорозуміння завершаться.

  Якщо поставити квітку у зону грошей (південно-східний сектор), то родина не буде знати фінансових труднощів і проблем.

  Ідеальний варіант для розташування — зона родини (східний сектор): рослина відмінно активізує її, надавши внутрішньосімейним відносинам більше ніжності, любові і взаєморозуміння.

  Вірити чи не вірити у прикмети і забобони? Це особиста справа кожної людини. У будь-якому випадку, не слід сліпо звіряти своє життя з "поведінкою" квітки. Будь-яка рослина — живий організм, що переживає певні етапи свого життя: активної вегетації, квітнення, в'янення і навіть смерті… Не варто у цих, цілком природних фазах, бачити якийсь подвійний сенс.

  Якщо за декабристом не доглядати, то цілком закономірним результатом стане загибель квітки, і за цією подією зовсім не ховається караючий перст долі.

  З іншого боку, будь-яка прикмета, що пов'язана з декабристом, — це сигнал, який повинен змусити людину замислитися, чи усе правильно вона робить, чи давно вона займалася своїм здоров'ям, турбувалася про своїх близьких… Це привід, що змушує переоцінити своє життя і вчинки, повернутися до одвічних цінностей: родини, рідних, коханих…

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *