Чи можна дарувати скарбничку та інші забобони про ємність для зберігання грошей

Тим, хто хоче домогтися успіху на роботі та в бізнесі, поліпшити матеріальне становище й уникнути будь-яких проблем, пов'язаних із грошима, рекомендується звернути особливу увагу на ті прикмети, які пов'язані зі скарбничкою, інформує Ukr.Media.

Не рекомендується дарувати на день народження і на Новий рік порожню скарбничку, оскільки такий подарунок може привернути до свого нового господаря фінансові проблеми та злидні.

Для того, щоб це пристосування для зберігання грошей притягувало благополуччя й удачу, в нього рекомендується покласти кілька монет або купюру будь-якого номіналу.

Той, хто зберігає монети в скарбничці із пластику, незабаром дізнається про те, що таке скрута і бідність.

Скарбничка з кольорового або прозорого скла допоможе своєму власникові накопичити гроші на якісь конкретні цілі.

Однак її не слід відкривати доти, доки вона не заповниться монетами та купюрами повністю.

Не рекомендується класти в скарбничку гроші під час сварки, оскільки заощадження в цьому разі не принесуть жодної користі.

Ємність для зберігання грошей у вигляді сови або пугача допоможе своєму власникові правильно розпоряджатися грошовими коштами.

Велика скарбничка у вигляді кішки допоможе своєму господареві швидко піднятися кар'єрними сходами.

Та людина, яка зберігає гроші в скарбничці у вигляді мавпи, кролика, миші, зайця, тигра або вівці, дуже швидко втратить усі свої заощадження.

Гроші будуть постійно витікати крізь пальці в тієї людини, яка поставила скарбничку біля декоративного міні-фонтану, каміна або грубки.

Тому, хто хоче не тільки накопичити грошові кошти, а й зберегти їх, рекомендується придбати для грошей скарбничку у вигляді собаки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *