“Не треба протирати пил зверху шаф”: Є дієвий метод, як вирішити цю проблему без особливих зусиль

Поділимося дешевим, але ефективним рішенням, як просто позбутися застарілого жиру зверху шаф на кухні. Так, щоб вам більше не довелося віддраювати їх годинами, інформує Ukr.Media.

Якщо вам також не подобається вигляд застиглого жиру на шафах, але при цьому шкода витрачати час на довге відмивання, вам теж знадобиться ця порада.

Ми всі не любимо натикатися на жир, що в'ївся, і брудний наліт, який доводиться відтирати годинами. Адже важкі шари пилу осідають практично на всіх поверхнях. І якщо столи та відкриті полиці можна протерти без зайвих зусиль, то як бути з високими шафками? Метушня з ними приносить безліч мук і незручностей.

Є безліч різних стандартних методів прибирання.

Один з них — залізти на стілець і протирати пил по-старому, ганчіркою, намагаючись дотягнутися до кожного кута. А як же затікає спина, та втомлюються руки! Гімнастика, безперечно, корисна штука, але погодьтеся, зовсім не хочеться залишати всі сили на кухні, нескінченно поліруючи шафки.

Другий метод — використання газет. Ними застеляють шафи, а коли настає момент прибирання, виявляється, що пил на газетах осідає не щільно. Поки ви будете знімати з шафи по одній штуці, що теж дуже нудно і довго, бруд встигне розлетітися на всі боки. Спосіб зовсім не виправдовує себе.

Залишивши спроби придумати щось ефективніше, багато людей вже змирилася з тим, що доведеться завжди витрачати багато часу і нервів на вологе прибирання.

Однак є дієвий метод, як вирішити цю проблему без особливих зусиль.

Треба купити прозору плівку в будівельному магазині і розстелити її на шафках, щоб пил і жир накопичувалися на ній. Коштує вона зазвичай недорого.

Коли справа стосується генерального прибирання, її легко скручують в рулон і викидають. Так, звичайно її можна промивати, якщо викидати вам шкода.

Зазвичай рулону вистачає дуже надовго, навіть при частому використанні.

І як то кажуть різниця видна та відчутна!

Головне підбирайте плівку по ширині шафи, щоб потім не довелося відмивати краї.

Знаючи цей метод, ви не будете проводите години під самою стелею, вперто відмиваючи верх шаф, а будете просто періодично міняти плівку, тільки й усього.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *