Якщо одяг після прання неприємно пахне — треба просто правильно очистити пральну машинку

Причина, по якій тільки випрана білизна неприємно пахне, полягає у цвілі. Вона з'являється через високу вологість, а також через те, що ви не провітрюєте машинку після кожного прання. Коли цикл прання закінчиться, вкрай бажано протирати гумки від залишків вологи + залишити дверцята і лоток відкритими, щоб провітрити, інформує Ukr.Media.

Якщо цвіль вже з'явилася, ось що можна зробити. У барабан машинки насипте 100 гр. лимонної кислоти або 100 мл оцту 9 % (на вибір). Увімкніть цикл прання з найвищою температурою, яка є в машинці.

Після такого прання машинка освіжиться. Однак не забудьте доглядати за нею. Якщо цвіль очевидно видніється на гумках, то їх бажано протерти ватяними дисками, змоченими в білизні.

Також, якщо ваш випадок вже важкий та цвілі багато і речі та пральна машинка дуже смердять — є кардинальне рішення, але користуватися часто їм не можна — у ємність для порошку виливаєте 1 літр якісної білизни та запускаєте пусту пральну машинку на програмі 90 градусів. Білизна вб'є всі спори цвілі та неприємний запах. Після такої маніпуляції виконуйте правила описані вище, щоб така ситуація не повторювалася.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *