Чи шкідливо тримати працюючий ноутбук на колінах, розповіли експерти

Для багатьох із нас робота з ноутбуком на колінах здається зручною і звичайною справою. А хтось замислювався про небезпеку, яка може чатувати? Тож варто розібратися, чому тримати ноутбук на колінах неприпустимо, інформує Ukr.Media.

Негативний вплив на шкіру

Ноутбуки, особливо старіші моделі, можуть сильно нагріватися в процесі роботи. А постійний вплив високої температури в одному місці на шкіру — це велика проблема.

Звичайно, перший час негативні наслідки себе проявляти не будуть, але рано чи пізно вони дадуть про себе знати, створюючи серйозні труднощі.

Порушується природна ергономіка тіла

Робота з ноутбуком на колінах може призвести до незручного положення тіла і порушення природної ергономіки.

Це може призвести до болю в спині, шиї та руках, а також до розвитку серйозних проблем зі здоров'ям у довгостроковій перспективі.

Проблема в тому, що в перший час деякі люди навіть можуть не помічати, що вони сидять у незручному положенні. Також не варто забувати про те, що тіло з часом може "звикати", а це також матиме негативні наслідки.

Ризик пошкодження ноутбука

Крім перегріву, тримання ноутбука на колінах може пошкодити його внутрішні компоненти.

Вібрації, які передаються від тіла користувача до пристрою, можуть призвести до збоїв у роботі жорсткого диска, пошкодження материнської плати та інших серйозних проблем.

Відсутність вентиляції

Під час розміщення ноутбука на ногах його вентиляційні отвори можуть заблокуватися, що призведе до недостатнього охолодження системи. Це може спричинити перегрівання пристрою та поломку в подальшому.

Про що потрібно пам'ятати

Ноутбук — це практичний пристрій, проте до його використання варто завжди підходити відповідально.

Звісно, якщо дивитися раціонально, то основний ризик для організму — це неправильне положення тіла. Більше шкоди буде самому пристрою, адже в цьому випадку значно підвищується знос основних компонентів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *