Платформа Telegram змінила свою політику безпеки після затримання засновника месенджера Павла Дурова у Франції. Користувачі Telegram зможуть повідомляти модераторам про «незаконний контент» у приватних групах і чатах, свідчить інформація в оновленому розділі FAQ на сайті платформи.
Месенджером Telegram користуються 88% українців, за даними дослідження Kantar.
За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!
Деталі
- «У всіх додатках Telegram є кнопки «Поскаржитися», які дають вам змогу повідомляти про незаконний контент нашим модераторам лише кількома натисканнями», – йдеться в розділі.
- Telegram також надав адресу електронної пошти, на яку можна надіслати запит на видалення контенту.
Контекст
Раніше Telegram вказував, що всі чати месенджера є приватними, й адміністрація не обробляє повʼязані з ними запити. Модерація проводилася тільки щодо каналів, ботів і наборів стікерів.
5 вересня Павло Дуров уперше прокоментував своє затримання. Зокрема, він назвав претензії влади Франції «несподіванкою» і заявив, що платформа дотримується законів ЄС.
Водночас він запевнив, що його затримання стане приводом для покращення Telegram. Дуров наголосив, що «поставив собі за мету суттєво покращити ситуацію в цьому напрямку». «Ми вже розпочали цей процес всередині компанії, і незабаром я поділюся з вами більш детальною інформацією про наш прогрес», – зазначив він.