На порталі «Дія» зʼявляться освітні документи

На порталі «Дія» найближчим часом будуть доступні освітні документи, зокрема свідоцтво про загальну середню освіту та дипломи, повідомив віцепремʼєр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Вже можна долучитися до бета-тесту.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • За словами Федорова, у застосунку будуть доступні дипломи та свідоцтва. «Навіть якщо виїхали за кордон, усе зручно й під рукою – у «Дії», – повідомив віцепремʼєр.
  • Скористатися новим сервісом можна, долучившись до бета-тестування, якщо ви громадянин України, вам виповнилося 14 років та є ідентифікаційний код. 
  • «У вас можуть підтягнутися документи від свідоцтва про загальну середню освіту до диплома доктора філософії», – написав урядовець.

Контекст

У застосунку «Дія» доступні понад 30 сервісів і 14 документів. Кількість унікальних користувачів застосунку за минулий рік зросла до більше ніж 20 млн, повідомляло Мінцифри у січні.

Незабаром у додатку «Дія» планують запустити можливість одружитися онлайн за допомогою відеозвʼязку. Водночас військового квитка та електронного кабінету призовника у «Дії» не буде, зазначав Федоров.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *