Колишні топменеджери Twitter хочуть відсудити у Маска $128 млн

Четверо колишніх топменеджерів Twitter (зараз X) подали до суду на власника соцмережі Ілона Маска про стягнення невиплаченої вихідної допомоги на суму понад $128 млн, пише Financial Times.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Позов подали колишні CEO Twitter Параг Агравал, фінансовий директор Нед Сігал, директор з юридичних та політичних питань Віджая Гадде та юрисконсульт Шон Еджетт.
  • У позові йдеться, що підприємець «обманом звинуватив їх у неналежній поведінці» та змусив піти з компанії. 
  • Зазначається, що при звільненні новий власник соцмережі відмовив колишнім керівникам у вихідній допомозі. З позову випливає, що кожному з топменеджерів належала річна зарплата та «сотні тисяч опціонів на акції». У випадку Агравала йдеться про майже $60 млн.
  • У позові цитується уривок із біографії Ілона Маска, написаної Волтером Айзексоном, у якому автор стверджує, що мільярдер поспішив закрити угоду раніше запланованого, щоб мати змогу звільнити керівників «за причиною», перш ніж вони встигнуть отримати свої опціони на акції, або звільняться самі.

Контекст

Раніше Маск кілька разів публічно критикував колишніх керівників Twitter за їх управління платформою. У квітні минулого року Агравал, Гадде та Сігал також подали до суду на X за те, що компанія не сплатила понад $1 млн за судові витрати, коли працівники ще працювали у компанії. Тоді суд встав на бік позивачів.

У жовтні минулого року SEC подала на Маска до суду, щоб змусити його дати свідчення в межах розслідування купівлі ним у 2022 році Twitter. 

Агентство перевіряє, чи дотримувався Маск закону при подачі необхідних документів про купівлю акцій Twitter і чи не вводили його заяви щодо угоди в оману. Суд зобовʼязав мільярдера дати свідчення у процесі розслідування SEC.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *