Інвестиції Flyer One Ventures – фонд вклався в RemotePass. Чим займається стартап

Венчурний фонд Flyer One Ventures взяв участь у раунді фінансування стартапу RemotePass зі штаб-квартирою в Абу-Дабі. Про це Forbes повідомила пресслужба фонду.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • RemotePass, що розробляє платформу для віддаленого найму та управління персоналом, залучив $5,5 млн інвестицій у серії A.
  • У раунді взяли участь іноземні фонди 212 VC, Endeavour Catalyst, Khwarizmi Ventures, Oraseya Capital, Access Bridge Ventures, A15, Swiss Founders Fund та український Flyer One Ventures.
  • Заснований Камалом Реггадом та Карімом Наді стартап загалом має понад $10 млн інвестицій.
  • Кошти спрямують на розширення ринку, вдосконалення продукту та масштабування.

Що робить RemotePass

RemotePass розробляє платформу для віддаленого найму та управління персоналом

Контекст

Flyer One Ventures (F1V) – інвестиційний фонд, запущений у 2018-му у продуктовій IT-компанії Genesis. Керівний партнер – Віталій Лаптенок. З моменту заснування F1V інвестував $40 млн практично у 78 компаній. Також у F1V був успішний екзит – застосунок для редагування відео та фотографій Vochi, який придбав Pinterest. Крім того, фінтех-стартап Chipper Cash став єдинорогом.

Серед активів F1V – українські AiSDR, FintechFarm, Deskree, All Right, NewHomesMate, Mate academy тощо. Станом на кінець грудня 2023-го загальна вартість компаній у портфелі F1V становить приблизно $3,8 млрд.

У липні 2022-го F1V інвестував $550 000 у заснований білорусами додаток для озвучування текстів Peech. Додаток, що підтримує 60 мов і дозволяє перетворити будь-який текст на аудіокнигу, запущений восени 2021 року.

У 2023-му Flyer One Ventures проінвестував 26 стартапів, 15 із них – нові, інші 11 – дофінансовані компанії з портфеля фонду. У листопаді 2023-го F1V був одним з інвесторів американського стартапу Scalestack, що автоматизовує роботу з даними завдяки ШІ. Тоді компанія залучила $1 млн у межах pre-seed раунду. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *