JYSK відкрив три магазини у Києві та Львові

Міжнародна мережа JYSK відкрила новий магазин у столиці та два оновлених у Києві та Львові, повідомила пресслужба компанії, пише «Інтерфакс-Україна». Компанія продовжує розширення мережі, а також оновлення наявних магазинів.

Ключові факти

  • Новий магазин у Києві в ТЦ Hlybochytsky побудований за новою концепцією, з точковим освітленням і просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій. Його торговельна площа становить 936 кв. м, складу – 349 кв. м, також є відкритий садовий майданчик загальною площею близько 100 кв. м.
  • Ще один магазин мережі у «Ритейл Парк Почайна», який працює вже близько шести років, був оновлений згідно з новою концепцією, з торговельною площею 965 кв. м і складською 248 кв. м. 
  • Аналогічно було оновлено магазин у Львові, якому восени виповниться 10 років. Зокрема, було збільшено торговельну площу майже на 100 кв. м, до 941 кв. м, під склад відведено 235 кв. м. Крім запланованого оновлення, магазин потребував ремонту через пошкодження від удару ворожої ракети неподалік влітку минулого року.

Контекст

Наразі в Україні працюють 90 магазинів JYSK та інтернет-магазин. Штат JYSK в країні налічує понад 800 співробітників

До кінця року компанія має намір досягти показника 100 магазинів у мережі. Детальніше – в матеріалі Forbes Ukraine.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *