Шмигаль провів зустріч із керівництвом ЄБРР

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив пріоритети в українській економіці з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку на чолі з першим віцепрезидентом Юргеном Рігтерінком.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль повідомив у Телеграмі.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення Росії ЄБРР інвестував уже понад 3 млрд євро в економіку України, насамперед у підтримку енергетичної безпеки, інфраструктури, сфери продовольства, торгівлі та приватного сектору.

Як зазначив очільник уряду, під час зустрічі були обговорені "наші пріоритети в економіці. Зокрема грантову підтримку малого й середнього бізнесу, розвиток переробки й ОПК, гуманітарне розмінування, "зелену" енергетику".

Читайте також: ЄБРР упродовж п’яти років може інвестувати в Україну до €15 мільярдів

Шмигаль додав, що подякував за суттєве збільшення інвестицій в Україну, та отримав запевнення, що ЄБРР продовжить підтримувати українську економіку.

Як повідомляв Укрінформ, Шмигаль назвав сім основних завдань України на 2024 рік: збільшення обсягів власного виробництва зброї, конфіскація російських активів, економічне відновлення, логістика, відбудова та євроінтеграція.

Фото: Телеграм Денис Шмигаль

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *