Гетманцев пророкує, що в березні Україна втратить 6,5 млрд грн через польську блокаду

Голова Комітету парламенту з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що Україну у березні очікують значні втрати через блокаду кордонів. А саме, 6,5 мільярда гривень країна недоотримає від митниці. Ця сума — півтори забезпечені всім необхідним бригади.

Про це Гетманцев написав у Фейсбуці. Також він нагадав, що у минулому Україна вже зазнала втрат у розмірі семи мільярдів гривень.

“6,5 млрд.грн. Стільки Україна втратить у надходженнях від митниці внаслідок блокування кордону в березні. Це півтори повністю забезпечені всім бригади”, – написав Гетманцев.

Протести поляків посилюються

20 березня в Польщі очікуються масові акції протестуючих фермерів. Вони хочуть заблокувати дороги в понад 500 населених пунктах. Сільськогосподарську техніку виведуть на траси та вулиці.

Страйкарі планують провести акції протесту по всій Польщі, а також заблокувати десять найважливіших автошляхів, що ведуть до Варшави. Журналісти опублікували карту протестів, яка викликає серйозне занепокоєння.

Усіх, хто зараз перебуває в Польщі та має намір здійснювати які-небудь справи, просять уникати використання особистого транспорту у міру можливості 20 березня. Також просять пересісти на громадський транспорт. А ще краще — взагалі утриматися від подорожей на далекі відстані. Втім ця акція також вплине на дороги не лише в Польщі: триває блокада кордонів ще з Німеччиною, не тільки з Україною.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах “Україна на часі”, а також “Україна на часі Shorts”. Там оперативно зʼявляються новини — від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Чи часто громадяни, покладаючись на знання закону, самі виступають за свою справу в суді? І як адвокати ставляться до таких самостійних захистів? Сергій Войченко, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський», розповість про те, яким чином адвокати відносяться до самоучок у судових засіданнях та наскільки поширене це явище. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше про особливості самозахисту в суді.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *