Українські підприємці зможуть оформлювати посилки за кордон на сайті Укрпошти безплатно

Після набрання чинності норми про збільшення неоподаткованого ліміту на посилки за кордон до 1 тис. євро юрособи та ФОПи зможуть оформлювати такі відправлення на сайті Укрпошти безкоштовно.

Про це в Телеграмі повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський, передає Укрінформ.

«Раніше для ФОПів та юросіб було як: якщо вартість товару + доставка разом складають понад 150 €, привіт, бюрократія та морока – оформлення лише через подання вантажної митної декларації, в окремій митній системі, до якої без брокера – ні доступу, ні розуміння, як це зробити вірно. Та й, більше того, оформлення однієї такої декларації, в середньому, коштувало 1 500 – 2 500 гривень», – йдеться в повідомленні.

Минулого тижня Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт №9456, який серед іншого врегулював питання підняття порогу вартості товарів, які пересилаються ФОП та підприємствами за межі України, до 1 тис. євро. Дані зміни стануть в пригоді тим вітчизняним виробникам, які торгують за кордон через власний сайт чи маркетплейс типу Etsy, Amazon, eBay чи Shopify.

Читайте також: Укрпошта з 1 березня розширює проєкт безкоштовної доставки ліків

«Як тільки Кабмін оновить постанови (2-3 місяці), всі юридичні особи зможуть абсолютно офіційно оформити посилки за 1-2 хвилини на сайті Укрпошта. Без будь-яких зайвих формальностей, самостійно, без брокера та абсолютно безкоштовно», – наголосив Смілянський.

Як повідомляв Укріенформ, АТ «Укрпошта» здійснює доставку відправлень у 660 тис. відділень у 192 країнах.

Також повідомлялося, що доходи АТ «Укрпошта» за підсумками 2023 року становили 11,9 млрд грн, що на 19% більше показника 2022 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *