Основні правила висадження розсади огірків у відкритий ґрунт

Весна — час пробудження природи після зими, коли садівники й городники поспішають братися до посівних робіт. Однією з найважливіших культур, вирощуваних у теплий сезон, є огірки. Ці хрусткі, соковиті плоди — невіддільна частина літнього раціону багатьох людей, інформує Ukr.Media.

Однак для отримання багатого врожаю необхідно правильно визначити строки посіву і створити необхідні умови для росту і розвитку рослин. У цій статті ми розглянемо основні аспекти вирощування огірків, а також поділимося корисними порадами для успішного сезону.

По-перше, огірок — теплолюбна культура, комфортна температура для його росту і розвитку становить від 14 до 30 градусів Цельсія. Оптимальним місяцем для посіву огірків є кінець квітня і травень, коли температура стабільно тепла і сприятлива.

По-друге, для того, щоб огірки проросли, ґрунт має прогрітися до 10-12 градусів тепла. При цьому загальна температура вночі має бути не нижчою за 10 градусів, а вдень — нижчою за 16 градусів. Раннє висівання огірків за нижчих температур або їхніх різких коливань може призвести до того, що огірки просто згниють у землі або будуть дуже довго проростати — до 20 днів.

По-третє, швидкість проростання насіння огірків залежить від температури ґрунту. При температурі близько 20 градусів воно проклюнеться через 14 днів, при 25 градусах — через 10-12 днів, а при 30 градусах — через 7-10 днів.

По-четверте, для посіву огірків слід вибрати правильну сонячну ділянку, захищену від холодних вітрів. Огірки можна висаджувати на грядках, де попереднього року росли капуста, картопля, цибуля, томати, перець або морква, але уникати місць, де вирощували гарбузові культури.

Тепер ви знаєте, що для отримання багатого врожаю огірків необхідно дотримуватися кількох важливих правил: висівати насіння в оптимальні строки за сприятливої температури, обирати відповідну сонячну ділянку, підготувати родючий ґрунт і створити умови для росту та розвитку рослин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *