Ефективний метод відбілювання ванни, який впорається навіть із найбезнадійнішими випадками

Щоб уникнути появи неприємного жовтого нальоту на поверхні ванни, необхідно регулярно доглядати за цією "примхливою" сантехнікою, інформує Ukr.Media.

Однак, якщо упустити цей момент, ретельне прибирання може стати складним завданням. Не впадайте у відчай, адже існує надійний метод, який допоможе навіть у найбезнадійніших випадках. Цей метод вирізняється з-поміж інших і показує чудові результати.

Для початку необхідно ретельно вимити поверхню ванни будь-яким зручним способом, за необхідності можна використовувати засіб для чищення. Потім на вологу поверхню ванни слід нанести особливу суміш, що складається з кальцинованої та харчової соди в рівних пропорціях. Дайте суміші діяти протягом 15 хвилин. Після цього візьміть губку (не забудьте надіти рукавички) і рясно обробіть ванну звичайним оцтом. Рекомендується також захистити руки та органи дихання.

Ретельно відпрацюйте всю поверхню сантехніки губкою, потім видаліть залишки суміші та промийте ванну водою. Результат вас порадує — жовтий наліт і сліди зникнуть, ванна сяятиме чистотою і яскравістю. Таким чином, цей метод допоможе вам позбутися проблемного нальоту на поверхні ванни й повернути їй первозданний вигляд.

Тепер ви знаєте надійний спосіб відбілити ванну без зайвого клопоту. Не забувайте доглядати за сантехнікою регулярно, щоб підтримувати її в чистоті та зберігати первісний вигляд.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *