Про що не варто говорити під час співбесіди: поради для тих, хто шукає роботу

Будь-яка співбесіда завжди є своєрідним випробуванням, яке неминуче трапляється на шляху до посади мрії. Дуже часто ми самі не помічаємо, як "руйнуємо" діалог з ейчаром, хоча цього цілком можна було уникнути, якби не фрази, які прослизнули під час інтерв'ю. Які ж фрази стають величезною помилкою під час першої зустрічі з керівництвом? Це ми і вирішили з'ясувати, інформує Ukr.Media.

"Скільки я отримуватиму?"

Безсумнівно, абсолютно кожного майбутнього співробітника хвилює питання оплати його праці на пропонованому місці. Але перша зустріч з ейчаром зовсім не підходить для подібних обговорень, про це здобувачі дуже часто забувають. Перше, що необхідно зробити під час співбесіди — справити гарне враження, адже ви приходите на інтерв'ю, приблизно розуміючи, куди ви йдете і на що взагалі варто очікувати, тож слід заздалегідь подумати, що ви відповісте на питання "Чому вас зацікавила вакансія?" І відповіддю повинні стати у жодному разі не гроші.

"Ну мені дуже потрібна ця робота"

Навіть якщо це дійсно є правдою, говорити про це вголос зовсім не обов'язково. У потенційного роботодавця може скластися враження, що вас не цікавить у даній вакансії нічого, крім тимчасового оформлення і зарплати, а сучасні компанії, зазвичай, шукають співробітників на довгострокову перспективу, тих, хто готовий розвиватися всередині компанії, а не втече за наявності наступної вдалої пропозиції про роботу.

"Наскільки довго я зможу перебувати у відпустці?"

Ще одне питання, яке не є доречним. Як і у випадку з зарплатою, розмови про бонуси заводять, зазвичай, під час другої співбесіди або ж у той момент, коли ви опиняєтеся "на фінішній прямій". Майбутньому роботодавцю може здатися, що відпочинок для вас завжди стоїть на першому місці, а за умов, що вимагають стресостійкості і постійної активності на робочому місці, такі розмови можуть підвести ейчара до думки, що ви будете перекладати обов'язки на колег або ж просто будете працювати не кращим чином.

"Симпатичні у вас співробітники"

Чим більшою і впливовішою є компанія, тим жорсткіші правила всередині неї. Подібні зауваження покажуть вас з неприємної боку — роботодавець замислиться, а чи зможете ви поводитися пристойно під час ділових переговорів і, взагалі, як у вас справи з етикетом? Самовираження нерідко цінується, але не варто настільки знижувати градус офіційності з ще зовсім незнайомими людьми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *