“Кардинально зміниться свідомість”: Що буде, якщо не працюватиме кілька років поспіль

Відразу скажемо, що ви повинні мати де жити і що їсти. Тобто деякий необхідний мінімум має бути. Неважливо, що це буде: дохід від оренди квартири або накопичені заощадження. З часом ви перестанете боятися безгрошів'я. Як говорив Ісус, якщо Бог навіть птахів небесних годує, чому він не піклуватиметься про своїх дітей, інформує Ukr.Media.

Отже, якщо ви перестаєте працювати, то кардинально змінюється свідомість, прям кардинально. Ви перестаєте бігати як хом'як у колесі, зупиняєтеся та нарешті бачите світ і себе збоку.

Коли ви перестаєте вставати по будильнику і тупотіти на роботу через силу, ви розумієте, що ви Людина і нікому нічого не повинні і не зобов'язані. Так, робота не гірша за школу та інститут закріпачує, породжує рабську свідомість. Ви повинні пожити один, щоб відновити своє я.

Спробуйте просто на рік, два надати себе самому, бажано тим часом жити одному. Партнери та діти тільки відволікатимуть. Можете підробляти, але основний час має бути вільним.

Ймовірно, спочатку ви будете радіти і розважатися. Згодом, це заспокоюється і стає нудно, але тут відбувається найцікавіше. Ви відкриваєте у собі хобі, починаєте читати, щось вивчати. Наприклад, ви можете перечитати всю шкільну літературу, так ненависну в школі в зрілому віці вона вам страшенно сподобається.

Цікавість, допитливість, пристрасть до експериментів повернуться до вас такими, якими вони й закладені природою. А стреси та нудьга підуть дуже далеко.

А потім почнеться ламатися система — ви зрозумієте що з цим світом щось не так, і якщо придивлятися до цього світу, нестиковок буде тільки все більше і більше. Причому на всіх фронтах, але всі починають з різного: хтось помічає невідповідність історичних періодів, хтось замислиться над тим, що він їсть, хтось побачить усю брехню засобів масової інформації, хтось почне розуміти релігію, а хтось взагалі явно побачить таємні знаки: Астрономія, Географія, Історія, Медицина — жодна наука не встоїть. У вас буде те єдине багатство, яким ви володієте на землі — це час.

Але системі такі усвідомлені не подобаються, тому їй потрібно щоб усі працювали, виконували хоч марну роботу.

Система дуже не хоче, щоб у вас був час, тому прагне зайняти вас якщо не роботою, то хоча б непотрібними справами: ремонтом, переглядом телевізора, метушнею з автомобілем. Ви повинні мотатися до численних родичів або друзів і вирішувати їх проблеми.

Тому спробуйте пожити одні. Дізнатися, а хто ви є? Більшість людей просто бігають як хом'яки в колесі і ніколи не зупинялися і не замислювалися про себе про Бога, про те, куди все йде і навіщо. Більшість просто не робила це ніколи!

Система звичайно захоче повернути вас у стійло, і натикає милиць. Але ви помічали, що чим більша перерва після звільнення, тим важче шукати роботу? Просто той, хто відчув запах свободи, вже не захоче повертатися в стійло.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *