У конкурсі на посаду голови НАЗК переміг Віктор Павлущик

Віктор Павлущик став переможцем конкурсу на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції, йдеться у повідомленні пресслужби НАЗК. Наразі Павлущик є старшим детективом – керівником відділу детективів Національного антикорупційного бюро України.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • 25 лютого конкурсна комісія з відбору на посаду голови НАЗК оголосила переможцем конкурсу Віктора Павлущика, за його кандидатуру проголосували всі шість членів комісії.
  • Далі уряд має затвердити Павлущика на посаді голови НАЗК, поки що він залишається керівником підрозділу детективів НАБУ.
  • Конкурсна комісія визначила, що Павлущик має ʼнайкращі професійний досвід, знання і якостіʼ для виконання обов’язків очільника НАЗК, а також ʼвідповідає критеріям компетентності та доброчесностіʼ.

Контекст

Голова НАЗК призначається на посаду Кабінетом Міністрів за результатами відкритого конкурсного відбору строком на чотири роки та не може обіймати цю посаду двічі підряд. Олександр Новіков був призначений головою НАЗК 15 січня 2020 року.

Загалом у конкурсі на нового голову НАЗК брав участь 51 кандидат, повідомляло агентство у грудні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *