Виторг «Добробуту» під час війни зріс до 2,3 млрд грн

За 2023 рік виручка медичної мережі «Добробут» зросла на 75,8%, до 2,3 млрд грн порівняно з 2022-м. Про це Forbes Ukraine повідомив гендиректор компанії Вадим Шекман.

Зізнаємося у коханні нашим читачам ❤‍🔥 Тільки 14 та 15 лютого даруємо 800 грн знижки на річну диджитал-підписку на сайт Forbes. Вартість зі знижкою — 999 грн/рік. Діє з промокодом FLOVE. Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Кількість пацієнтів медичної мережі за 2023 рік зросла майже на 14% – до 257 000, зазначив Шекман.
  • За минулий рік лікарі «Добробуту» виконали майже 9000 хірургічних операцій проти 6000 у 2022-му. 
  • Найбільш популярні у клієнтів «Добробуту» фахівці – терапевт, ЛОР, акушер-гінеколог, невропатолог і гастроентеролог. 

Контекст

Мережа «Добробут» обʼєднує медичні центри та стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих із центром неврології, кардіологічний центр, клінічний центр онкології, експертний медичний центр, центр вертебрології, офтальмології і стоматологію.

У багатьох компаніях мережі (ТОВ МЦ «Добробут-невідкладна допомога», МЦ «Добробут-поліклініка», МЦ «Добробут-стаціонар», «Дитячий МЦ «Добробут», МЦ «Добробут-дитинство») компанії Satumco Limited належать 99%, а її бенефіціарами є голова Concorde Capital Ігор Мазепа та Олег Калашніков.

У грудні 2021 року Калашніков в інтервʼю НВ розповідав, що в клініку інвестували близько $100 млн. Тоді актив оцінювався у близько $150 млн. Попри те, що всі активи Concorde Capital фізично вціліли, їхню капіталізацію рахувати важко, казав Мазепа. «Приблизно дві третини нашого портфеля – це Private Equity, а третина – комісійний бізнес. Останній фактично помер. А вартість майже будь-якого українського активу нині близька до нуля. Війна триває, і ми не розуміємо, скільки що може коштувати та як оцінювати. Навіть якщо фізично актив залишився, він не має оцінки».

На початку 2023-го «Добробут» закрила клініки у Івано-Франківську та Львові, але відкрила клініку на лівому березі Києва. Інвестиції в проєкт склали $20 млн. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *