Трамп зустрівся з Маском на тлі пошуку фінансування президентської кампанії – NYT

Експрезидент США Дональд Трамп, який терміново шукає кошти для фінансування своєї передвиборчої кампанії, 3 березня у Флориді зустрівся з мільярдером Ілоном Маском та кількома донорами-республіканцями. Про це пише The New York Times з посиланням на джерела, знайомі з перебігом зустрічі.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Трамп на зустрічі похвалив Маска перед соратниками і висловив сподівання, що незабаром зустрінеться з ним віч-на-віч, пише видання.
  • Чи планує Маск фінансово підтримати Трампа, незрозуміло, але його нещодавні повідомлення в соцмережах говорять про те, що він вважає вкрай важливою поразку Байдена на виборах. Знайомі Маска підтвердили, що він справді дотримується цієї точки зору, зазначає видання.
  • Маск багато років робив пожертвування кандидатам від обох партій, але великих коштів не витрачав і розподіляв їх досить рівномірно.

Контекст

У листопаді 2022 року Маск критикував Байдена через рекордну кількість мігрантів, які вʼїхали до США за його президентства. Мільярдер вважає, що імміграційна політика демократів «загрожує існуванню самої Америки». 

Знайомий Маска сказав виданню, що якщо бізнесмен справді підтримає Трампа, то важливим чинником буде саме позиція колишнього президента, який балотується на новий термін, щодо імміграції.

Водночас у 2017 році мільярдер залишив дві бізнес-консультативні ради, після того як Трамп був президентом, через рішення останнього вийти з Паризької кліматичної угоди.

«Зміна клімату реальна, – написав Маск у Twitter у червні 2017 року. – Виходити з «Парижу» недобре ні для Америки, ні для світу».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *