Трамп прокоментував війну в Україні й можливість допомоги США його перемоги на виборах

Один із претендентів на пост президента США Дональд Трамп сподівається, що у разі перемоги на виборах йому не доведеться вирішувати питання допомоги Україні у війні проти РФ. Про колишній очільник Білого дому сказав в інтервʼю Fox News.

Що допомагає українському бізнесу відштовхнутися від дна? 22 березня на «Саміті експортерів» від Forbes топкомпанії поділяться інструментами та прогнозами з розвитку експорту. Спікери з «Метінвест», Kernel, Nemiroff, «Біосфери» та інших. Купуйте квитки за посиланням.

Ключові факти

  • Трамп ухилився від прямої відповіді на запитання чи продовжить він допомагати Україні, чи дозволить Путіну окупувати Україну у разі обрання президентом США.
  • «Сподіваюсь, що до цього не дійде», – відповів експрезидент. Трамп сказав, що до того часу, поки він візьме на себе повноваження президента США, пройде багато часу – понад девʼять місяців. Для війни і політики це ціла «вічність», наголосив він. 
  • За словами Трампа, питання війни в Україні для нього «дуже болюче». «Я дуже добре знав Путіна, у нас були добрі стосунки. Він би ніколи не зважився на широкомасштабне вторгнення, якби я був президентом», – сказав експрезидент.

Контекст

Вибори президента у США заплановані на 5 листопада 2024 року. 

Номінація в кандидати в президенти США від Республіканської партії вже майже в кишені Дональда Трампа – після відмови його єдиної суперниці Ніккі Гейлі продовжувати боротьбу колишній президент США залишився єдиним кандидатом від республіканців. 

Як вийшло, що людина з чотирма судовими справами проти неї змогла вирвати перемогу за право участі у загальнонаціональних президентських перегонах у США, читайте тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *