Nemiroff наростив експорт і збільшив частку в експорті до 59%

Український виробник горілки Nemiroff наростив експорт і збільшив свою частку з 40-45% до 59% у 2023 році. Про це повідомив гендиректор компанії Юрій Сорочинський на «Саміті експортерів» від Forbes 22 березня.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • «Якщо порівнювати з точки зору українського експорту алкоголю, то ми давно були №1. Приблизно 40-45% української горілки за кордоном – це наша горілка з брендом Nemiroff», – розповів Сорочинський. У 2023 році ця частка зросла до 59%, додав він.
  • За 2022-2023 роки продажі компанії на експорт зростали у double digit – двозначних показниках. Цього вдалось досягти, зокрема, завдяки розвитку мережі представників за кордоном, розповів Сорочинський.
  • «Ми працюємо в галузі, яка дуже зарегульована з боку держави», – каже Сорочинський. Але введення у 2022 році санкцій проти російських товарів у світі та зняття з полиць російської продукції не дозволили українським брендам скористатися цією можливістю, розповів Сорочинський. Це через заборону на виїзд і заборону витрат на маркетингові послуги.«Коли ти не будеш інвестувати в знання бренду – ніхто не купуватиме твій продукт», – каже Сорочинський. 

Контекст

До повномасштабної війни Nemiroff був серед топ-10 горілчаних брендів у світі та входив до трійки світових лідерів, які постачають горілку до магазинів Duty Free й Travel Retail.

У 2022-му компанія почала постачати продукцію на Багамські острови, у Бельгію, Нідерланди, Люксембург, Португалію, Ісландію, Хорватію, Боснію та Герцеговину, а також Північну Македонію. Nemiroff підписала ексклюзивну дистриб’юторську угоду з Whyte&Mackay для ринків Великобританії та Ірландії. Виробництво й розлив відбуваються на заводі у місті Немирів, що на Вінниччині. Співвласники компанії – Яків Фінкельштейн і Анатолій Кіпіш.

Виручка ТОВ «ЛВН Лімітед» – виробника продукції ТМ Nemiroff – у 2023 році зросла до 2,8 млрд грн з 1,8 млрд грн за підсумками 2022 року, свідчать дані YouControl.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *