У «Дії» розпочався бета-тест Національного кешбеку – за купівлю українських товарів можна отримати компенсацію до 3000 грн на місяць. Як це зробити?
За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!
Ключові факти
- У рамках програми Національного кешбеку українці отримуватимуть 10% компенсації за купівлю товарів українського виробництва, йдеться у повідомленні пресслужби Мінекономіки. Максимальна сума кешбеку на місяць – 3000 грн.
- Щоб отримувати кешбек, треба відкрити спеціальний рахунок у банку, це можна зробити через застосунок, на сайті чи у відділенні банку, додають у відомстві.
- Після цього в «Дії» треба обрати послугу «Національний кешбек», додати та активувати банківську картку, на яку нараховуватиметься компенсація. Кошти надходитимуть на картку щомісяця, додають у Мінекономіки.
- «Кешбек нараховують сім торгових мереж, у процесі приєднання ще майже 40 закладів торгівлі. У програмі вже зареєстровано 38 000 товарів від 600 українських виробників», – каже перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки України Юлія Свириденко.
- Серед товарів, на які діє «Національний кешбек», – продукти харчування, ліки, одяг, побутова хімія і косметика, господарські товари, будівельні матеріали, меблі та іграшки.
Контекст
20 серпня Кабмін затвердив порядок надання грошової допомоги «Національний кешбек», який має стати частиною великої урядової кампанії «Зроблено в Україні».
Отримані кошти можна буде витратити на послуги: медичні, комунальні, спорт, кіно, квитки на потяг та інші. Або задонатити на ЗСУ чи купити військові облігації. Максимальний обсяг кешбеку – 3000 грн за місяць.
Кешбек надаватиметься на товари українського виробництва, зокрема ліки і медичні вироби. Кешбек не буде нараховуватися на підакцизні товари.
Участь покупців, виробників, продавців і банків у програмі добровільна, тож чи є кешбек на конкретний товар у конкретному магазині, покупця інформуватиме магазин. Це також можна буде перевірити на сайті програми «Зроблено в Україні».
Офіційно до програми «національний кешбек» приєдналися ритейлери «АТБ-маркет», «Сільпо», Novus, Varus та «Auchan Україна». Ці торговельні мережі обслуговують понад 5 млн українців щодня.