Хорватський виробник машин з розмінування DOK-ING відкрив офіс в Києві

Хорватська компанія DOK-ING, яка є одним зі лідерів у галузі роботизованих систем для гуманітарного розмінування, відкриває свій офіс в Києві, повідомляє Мінекономіки. Очікується, що це посилить координацію зусиль в протимінній діяльності між Україною та Хорватією.

Україна є одним із ключових користувачів машин для розмінування від DOK-ING. Вартість розмінування пріоритетних земель торік оцінювалась ЕВА у понад $1,5 млрд.

За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!

Ключові факти

  • В Україні зараз працює 45 хорватських машин для розмінування DOK-ING, які допомогли очистити понад 1000 га української землі. Із загальної кількості машин 8 були виготовлені на українському заводі, який є партнером хорватської компанії. 
  • Найбільше техніки DOK-ING використовує Державна служба з надзвичайних ситуацій. В їх автопарку 10 легких машин для розмінування MV-4 та 14 важких машин для розмінування MV-10.
  • Хорватські машини для розмінування використовує також Державна спеціальна служба транспорту (ДССТ), оператори гуманітарного розмінування та підрозділи ЗСУ.

Контекст

Українська компанія A3TECH здійснює великовузлове складання машин для розмінування DOK-ING із частковою локалізацією: частина робочого органу вже виготовляється в Україні і до кінця року на підприємстві готові довести рівень його локалізації до 100%. 

DOK-ING виготовляє як легкі, так і важкі роботизовані машини розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів.Техніка є стійкою до детонацій протипіхотних мін та нерозірваних боєприпасів і витримує вибух протитанкової міни. Машини DOK-ING керуються пультом дистанційного керування, радіус дії якого – до 1500 м. 

Згідно із в дослідженням Tony Blair Institute, збитки України через міни та інші вибухонебезпечні предмети досягають $11,2 млрд щорічно, що співставно з 5,6% ВВП України в 2021 році. Найбільше втрачається через скорочення експорту агропродукції та зменшення надходжень місцевих податків. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *