Hitachi Astemo впроваджуватиме розробку GlobalLogic для створення автомобіля майбутнього

Українські інженери компанії GlobalLogic створили тестову платформу SDV Cloud Framework для Hitachi Astemo, якою у рівних долях володіють Hitachi та Honda Motor. Ця розробка має допомогти у створенні автомобілів майбутнього, йдеться у пресрелізі компанії. Архітектура SDV та додатки для неї дозволяють автомобілю постійно оновлюватися, запам’ятовувати звички власників та навчатися у них.

Що допомагає українському бізнесу відштовхнутися від дна? 22 березня на «Саміті експортерів» від Forbes топкомпанії поділяться інструментами та прогнозами з розвитку експорту. Спікери з «Метінвест», Kernel, Nemiroff, «Біосфери» та інших. Купуйте квитки за посиланням.

Ключові факти

  • Hitachi Astemo вже тестують розробку українських інженерів для нового покоління автомобілів.
  • Першим кроком має стати інтеграція системи допомоги водіям. Загалом проєкт передбачає інтеграцію SDV Cloud Framework на базі AWS у процеси створення та тестування різного програмного забезпечення для авто. 
  • SDV, або Software-Defined Vehicle – автомобіль, функціональні можливості якого будуть розширюватись завдяки оновленням програмного забезпечення. Це потрібно для постійного покращення користувацького досвіду водіїв.
  • Використання хмарних технологій за допомогою SDV Cloud Framework від GlobalLogic призводить до 30% зниження витрат на впровадження програмного забезпечення для наших клієнтів та прискорює процес розробки на 60%, зазначив Сергій Найда, молодший віцепрезидент з інжинірингу, GlobalLogic Ukraine.
  • За його словами, таке підвищення ефективності змінює правила гри, прискорюючи розробку та тестування програмних рішень в автомобільній галузі.
  • Українська розробка також дозволяє створювати цифрового двійника авто або його частин в хмарі. Такий підхід полегшує створення комплексних тестових моделей та надає можливість тестувати програмні компоненти незалежно від апаратного забезпечення, пояснили в компанії.
  • Очікується, що тестування у хмарі дозволить виявити понад 90% дефектів програмного забезпечення. Це значно підвищить швидкість і ефективність етапів тестування та забезпечить інженерів миттєвим зворотним звʼязком, йдеться у повідомленні.

GlobalLogic

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, допомагає проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення. Вона має експертизу в сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, медіа й розваг, промисловості, напівпровідників і технологій. 

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Глобальний штат – близько 30 000 інженерів по всьому світу, з них понад 20% – в Україні. GlobalLogic активно розширюється у Європі. Компанія має понад 2000 інженерів у Польщі, близько 700 – у Словаччині, близько тисячі – у Румунії.

За майже два роки війни команда GlobalLogic в Україні зменшилася на понад 1000 фахівців – до менше ніж 6500 людей. Головна причина – ринок перебуває не в найкращому стані, а експорт IT-послуг у 2023 році програє показникам 2022-го. Як відсутність механізму бронювання працівників та «єВідрядження» стали причиною втрати мільйонних контрактів, читайте в інтервʼю Forbes з Head of Legal у GlobalLogic Ukraine Дмитром Лигановим.

GlobalLogic (ТОВ «Глобаллоджик Україна») у 2023-му зменшив виторг на 1% – до 11,4 млрд грн. У 2022-му виторг виріс на 49%.

Читати більше Згорнути

Контекст

SDV-технології називають «майбутньою промисловою еволюцією», що визначатиме стандарти автопрому наступне десятиліття. 

Прогнозується, що ринок постачальників SDV зросте вдвічі до 2030 року (з $236 млрд до $411 млрд). А SDV Cloud Framework від українських інженерів з GlobalLogic, на цей час, є одним з пʼяти готових рішень у світі. 

Автомобілі наступного покоління будуть залежати від програмного забезпечення та покращать досвід водіння та технічного обслуговування для їх власників. У звіті Goldman Sachs зазначається, що ПЗ стане ключовим фактором у конкурентній боротьбі на автомобільному ринку.

Розробка від GlobalLogic допоможе не тільки створювати нові моделі цифрових автомобілів, але й провести трансформацію існуючих. Власники зможуть зберегти актуальність своїх автомобілів навіть через багато років після їх випуску, оновити їх ПЗ й отримати всі переваги використання SDV.

У березні минулого року виробник автомобілів Stellantis оголосив про розширення партнерства з GlobalLogic. Українські інженери компанії допомагатимуть розробляти софт для автомобілів майбутнього. Йдеться про SDV. До портфеля Stellantis входить понад 15 відомих брендів авто, серед яких Chrysler, Dodge, Maserati, Opel, Fiat, Jeep та інші.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *