Готель «Україна» виставляють на приватизацію

Фонд державного майна виставити на приватизацію столичний готель «Україна», повідомив голова ФДМУ Віталій Коваль. За його словами, готель накопичив понад 45 млн грн боргів.

15 лютого Forbes проводить бізнес-конференцію AgriFood, де визначимо перспективи розвитку української агропромисловості. Понад 25 cпікерів із Enzym, HD-group, IMK, Raiffeisen Bank та інших компаній. Нетворкінг, воркшопи, бізнес-знайомства. Купити квитки можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Відвідав державне підприємство, яке знаходиться у підпорядкуванні ФДМУ. Шість конференц-залів, кімнати для переговорів та фонд у 363 номери. Готель «Україна» – працює і буде працювати», – заявив голова ФДМУ.
  • Коваль наголосив, що завдання ФДМУ, щоб будь-яке підприємство, яке знаходиться в його управлінні, було прибутковим або знайшло нового ефективного власника. Готель «Україна» накопичив понад 45 млн грн боргів, тому у планах Фонду – його приватизація, заявив очільник Фонду.
  • Через воєнний стан готель недозаповнений, але щомісяця тут проходять в середньому 15 конференцій, зазначив Коваль. «Для гостей пропонують зали, де можна розмістити від 10 до 250 людей. Є укриття, в якому розташована окрема аудиторія для заходів на 50 осіб. А також є паркінг на 80 автівок», – розповів голова ФДМУ.

Фонд держмайна анонсував приватизацію столичного готелю «Україна» /Фото 1

Готель “Україна”. Фото зі сторінки Facebook Віталія Коваля

Фонд держмайна анонсував приватизацію столичного готелю «Україна» /Фото 2

Готель “Україна”. Фото зі сторінки Facebook Віталія Коваля

Фонд держмайна анонсував приватизацію столичного готелю «Україна» /Фото 3

Готель “Україна”. Фото зі сторінки Facebook Віталія Коваля

Фонд держмайна анонсував приватизацію столичного готелю «Україна» /Фото 4

Готель “Україна”. Фото зі сторінки Facebook Віталія Коваля

Контекст

У 2024 році ФДМУ має забезпечити надходження до держбюджету від продажу об’єктів приватизації на рівні 4 млрд грн. Як заявляв раніше заступник голови Фонду Сергій Симонов, вже створені аукціонні комісії для визначення стартових цін та умов продажу по 15 обʼєктах великої приватизації. 

У топі майбутніх пропозицій: ОГХК; Демурінський ГЗК (санкційний актив); «Центренерго»; ОПЗ; готель «Україна»; Ocean Plaza (санкційний актив); «Індар»; Уманський лікеро-горілчаний завод.

Протягом наступного року триватиме і продаж обʼєктів малої приватизації – заплановано провести понад 300 аукціонів.

У 2024 році Фонд прогнозує мінімальні надходження від малої приватизації на рівні 1 млрд грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *