Готель «Козацький» у центрі Києва виставлять на продаж

Кабінет Міністрів передав в управління Фонду держмайна столичний готель «Козацький», який розташований по вул. Михайлівській поблизу Майдану Незалежності. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Готель «Козацький» передали зі сфери управління Міноборони до Фонду держмайна у звʼязку з прийняттям рішення про його приватизацію, зазначив Мельничук.
  • Готель «Козацький» збудований у 1983 році на місці «будинку Гудовського». Раніше він називався «Красная звезда», а в 1993 році готель перейменували на «Козацький». У готелі 126 номерів різного рівня комфортності, ресторан, кафе, конференц-зал.

Фонд держмайна отримав в управління готель «Козацький» у центрі Києва. Його виставлять на приватизацію /Фото 1

Готель «Козацький». Фото: privatization.gov.ua

Контекст

У 2020 році ФДМУ продав київський готель «Дніпро» ТОВ «Смартленд» за 1,1 млрд грн за стартової ціни 80,9 млн грн. Зараз Фонд планує продаж ще одного готелю в центрі столиці – «Україна». Голова ФДМУ Віталій Коваль повідомив, що Фонд готується до аукціону, який планується провести наприкінці літа або в третьому кварталі цього року. Активи готелю «Україна» оцінюються у понад 1 млрд грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *