Сибіга: Ми розглядаємо можливість відкриття експорту озброєнь, що зміцнить як нас, так і наших союзників

Сибіга: Опрацьовуємо відкриття збройного експорту, який посилюватиме і нас, і партнерів

Україна ретельно розглядає можливість започаткування експорту озброєнь як централізованої державної стратегії, що зміцнюватиме як державу, так і її союзників.

Про це повідомив міністр закордонних справ Андрій Сибіга під час виступу на міжнародній конференції «Архітектура безпеки», передає кореспондент Укрінформу.

Керівник української дипломатії зазначив, що глобальна взаємозалежність буде продовжувати зростати, тому практично будь-який конфлікт на будь-якому континенті матиме віддалені наслідки за межами власного регіону. Він додав, що в таких обставинах оперативність, винахідлива адаптивність та неординарні підходи набувають все більшого значення.

«За таких обставин Україна вже зараз змогла стати глобальним партнером у сфері безпеки. Наші угоди щодо дронів вже перетворилися на інструменти нашої зовнішньої політики. Тепер ми ретельно працюємо над відкриттям експорту озброєнь. Це стане цілісною державною політикою, яка зміцнить як наших партнерів, так і нас самих», – підкреслив Сибіга.

Як інформував Укрінформ, Президент Володимир Зеленський запропонував європейським країнам укласти з Україною двосторонні угоди щодо дронів; на його думку, це значно підвищить безпеку континенту.

Source: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *