Tinder посилює заходи безпеки, щоб боротися з ШІ: деталі

Популярна у всьому світі платформа для знайомств Tinder посилює вимоги до верифікації користувачів. Це пов’язано зі зростанням випадків шахрайства з допомогою штучного інтелекту.

Про це повідомляє Bloomberg. Компанія вже випробовує нові правила в Австралії та Новій Зеландії й планує їх запровадження у США, Великій Британії, Бразилії та Мексиці.

Згідно з новими правилами, для підтвердження особи в застосунку Tinder потрібно буде надати водійське посвідчення або паспорт, а також записати відео. Платформа буде перевіряти дату народження та відповідність обличчя на відео з фотографіями у профілі та у документах. Якщо користувач успішно пройде перевірку, у його профілі з’явиться синя галочка.

Підрозділ Match Group Inc., до якого належить Tinder, вдосконалює систему перевірки особистих даних протягом багатьох років. Вперше ця система була запущена в Японії у 2019 році, а тепер компанія поширює її на інші країни. Однак впровадження інструментів ідентифікації є складним процесом.

Останнім часом зросла кількість випадків використання злочинцями застосунків для знайомств для пограбувань, пише агенція. Шахраї часто створюють унікальні профілі за допомогою зображень, згенерованих штучним інтелектом, та обманюють людей, щоб вони передавали їм гроші. За даними Федеральної торговельної комісії США, у 2022 році лише від такого шахрайства жертви втратили $1,3 млрд.

Російські хакери використовують західні ШІ

Російські, китайські, іранські та інші групи хакерів з державною підтримкою активно використовують інструменти штучного інтелекту від OpenAI для вдосконалення своїх навичок обману та кібершпигунства. За даними Microsoft, ці групи застосовують передові технології для створення переконливих фішингових атак та вивчення військових технологій, які можуть бути використані на війні в Україні.

Reuters зазначає, що використання штучного інтелекту підсилює обурення стосовно можливостей зловживання та підкреслює необхідність регулювання цих технологій. Це спонукало до повної заборони використання продуктів штучного інтелекту Microsoft, які підтримуються державними хакерськими групами.

За словами Тома Берта, віцепрезидента Microsoft з безпеки клієнтів, компанія не бажає надавати доступ до своїх технологій тим, хто вже ідентифікований як потенційна загроза.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах “Україна на часі”, а також “Україна на часі Shorts”. Там оперативно зʼявляються новини — від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Як моральні якості впливають на принципи роботи адвоката? Що робити, коли доводиться захищати винних чи негативних осіб? Адвокат Сергій Войченко ділиться своїми враженнями та важливими аспектами професії. Дивіться відео, щоб отримати корисні відповіді та розуміння цього складного питання.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *