Прикмети та магічні властивості пов’язані з алое

Алое, мабуть, є однією з найпоширеніших кімнатних рослин. Але мало хто знає про її магічні і цілющі властивості. Вважається, що алое володіє захисними магічними силами і оберігає будинок від нещасних випадків, інформує Ukr.Media.

В Африці листя цієї рослини вішають над входом в будинок, щоб відвести біду і привернути удачу. У стародавньому Єгипті алое вважалася священною рослиною. Її приносили в якості жертовного підношення богам. А на Заході алое вважалося символом любові і віри.

Як використовувати магічні властивості алое в наш час

  • Алое добре мати в будинку, в якому часто відбуваються неприємності або часто хворіють домочадці. Як стверджують біоенергетики, постійні неприємні події в будинку і часті хвороби — це наслідок слабкого біополя простору. Алое здатне очистити будинок і посилити ауру навколо.
  • Для захисту будинку від злих людей, псування і пристріту, рекомендується повісити висушений лист алое над вхідними дверима.
  • З алое раніше робили захисні обереги й талісмани. Для цього брали висушене коріння або стебла цієї кімнатної рослини і поміщали в мішечок. Такий оберіг носили на шиї або в потайних кишенях одягу.
  • Оскільки алое вважається магічною рослиною, привертає любов, вона здавна використовувалася в любовній магії. Відомий ритуал з застосуванням цієї квітки. Для того, щоб позбутися самотності та стати привабливою для протилежної статі, потрібно обірвати 13 листків алое, при цьому подумки попросити за це прощення у рослини. Листочки слід висушити в темному місці. На тринадцятий день листя потрібно спалити, а попіл розкидати перед порогом у будинок.
  • Алое відомо своїми лікувальними властивостями. Здавна його застосовували для загоєння ран, як протизапальний засіб, для зняття болю. У Китаї за допомогою алое лікували псоріаз і віспу. Сьогодні алое використовується як ефективний засіб проти нежитю, простудних захворювань, наривів, мігрені і безсоння. Для того, щоб скоріше позбутися від недуги, хворому вішали на шию сушені листя алое в мішечку.

Вважається, що алое цвіте раз на сто років. Це міф, однак цвіте ця рослина дійсно рідко і, що цікаво, не у кожного в будинку. Якщо зацвів алое — це добра прикмета, обіцяє щастя вам і вашому будинку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *