Найкращий спосіб пророщування насіння томатів, щоб отримати багатий врожай

Щоб виростити відмінну розсаду, а потім отримати величезний урожай, потрібно дуже відповідально поставитися до підготовки насіння. На думку багатьох агрономів, процес пророщування відіграє чи не ключову роль. Розсада томатів, вирощена з пророщеного насіння, буде найміцнішою і стійкою до всіх недуг, інформує Ukr.Media.

Перед тим, як приступити до пророщування, виберіть найкраще насіння. Воно має пройти відповідну обробку. Знезараження насіння провадиться за допомогою слабкого розчину марганцівки. На склянку води два грами речовини. Насіння опустити в марлі в розчин і залишити на 20 хвилин. Двовідсотковий перекис водню теж підійде.

Найпростіші способи пророщування — на тканині чи ватному диску. Так, візьміть пластиковий контейнер на дно, укладіть ватяні диски або тканину, промочіть з пульверизатора. На вологу тканину або ватяний диск розмістіть насіння, а зверху накрийте іншим шматком вологої тканини або іншим ватним диском. Накрити контейнер плівкою для створення парникового ефекту. Помістіть у тепле місце. Але слідкуйте, щоб насіння завжди знаходилося у волозі.

Вже через дві-три доби насіння проросте і його можна буде висадити в ящики з ґрунтом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *