На картоплі не буде колорадського жука роками — виручить чудо-розчин

Відомий не з чуток всім дачникам шкідник — колорадський жук — здатний дуже швидко знищити посадки картоплі та позбавити вас урожаю. Якщо не обробити рослину, то дуже скоро від неї можуть залишитися лише голі стеблинки! Боротьба з колорадським жуком ведеться постійно, часто — хімією (інсектицидами). Запропонуємо вам один розчин, яким потрібно обробити картоплю перед посадкою, інформує Ukr.Media.

Підготовка компонентів

Перед приготуванням розчину для обробки картоплі потрібно окремо, бажано за добу, приготувати два компоненти. Перший — попел. 0,5 л золи залийте 1 л гарячої води (90 градусів).

В окрему ємність висипте 50 г порошку бурштинової кислоти. Залийте 0,5 л гарячої води (за пару годин до приготування основного розчину).

Розчин для насіннєвої картоплі

Підготуйте досить містке відро (краще — на 20 л). Налийте 10 л води. Додайте перший компонент розчину — препарат «Максим» (протруйник). На весь обсяг достатньо 25 мл.

Потім обов'язковий компонент — зелене калійне мило. Досить 2 ст. л.

Далі в розчин вирушає березовий дьоготь. Додайте 40 мл. Наприкінці влийте раніше приготовані розчини золи та бурштинової кислоти.

Обробка картоплі перед посадкою

Тепер знадобиться досить місткий таз, куди спокійно поміщається ящик із насіннєвою картоплею. Перелийте розчин.

Помістіть пластикову скриньку, в яку викладено насіннєву картоплю в 1 ряд. Залишіть на 5 хвилин, потім відправте наступний. Таким чином обробіть всю картоплю, а через півдня висадіть на город!

Така обробка захищає не лише від хвороб, а й від шкідників, головним з яких був і залишається колорадський жук! Насіннєвий посадковий матеріал швидко укорінюється і йде в зріст. Обов'язково спробуйте цю обробку!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *