Коли підгодовувати помідори бором: хитрощі садівників

Багато дачників вирощують помідори. Кожному хочеться, щоб томати виросли великими, соковитими і солодкими. Однак для цього потрібно гарненько постаратися. Однією з найголовніших підгодівель, щоб домогтися відмінного врожаю, може стати розчин бору. Важливо, зробити це вчасно, інформує Ukr.Media.

Як підгодувати помідори бором

Для цього потрібно 2 грами борної кислоти, 50 мл гліцерину, 25 мл нашатирного спирту. Спочатку потрібно розчинити бор в невеликій кількості гарячої води. Потім розчин вилити у відро з п'ятьма літрами води і додати інші інгредієнти. Однак потрібно стежити за тим, щоб не додати зайвих грамів речовин, інакше можна нашкодити томатам.

Цією сумішшю потрібно обприскувати кущі. Вважається, що цей спосіб добрива ефективніший поливу, адже рослина отримує більшу кількість речовини — при другому методі частина бору залишається в ґрунті. Підживлювати рослини потрібно на самому початку цвітіння. Якщо робити це до або після, ефекту вже не буде.

Використовувати цю підгодівлю також можна для багатьох інших культур. Порадують хорошим урожаєм огірки, перці, суниця, а також плодові дерева, у першу чергу яблуні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *