Кімнатні квіти, які забезпечують енергією і надають допомогу людині

Кімнатні квіти є унікальними зеленими об'єктами, які не тільки чудово прикрашають і доповнюють будь-який інтер'єр, але і допомагають у вирішенні багатьох проблем, захищають від негативу і дарують енергію своїм власникам. Однак це стосується далеко не всіх кімнатних рослин, а лише деяких, що володіють потужною енергетикою, інформує Ukr.Media.

З давніх пір відомо, що деякі кімнатні рослини здатні надавати сприятливий вплив на життя людини, роблячи його краще і позитивніше. Все тому, що зелені мешканці є енергетичними донорами, які саме з всіх — про це піде мова далі.

Найсильніші кімнатні рослини-донори:

Герань — одна з найбільш сильних рослин-донорів. Відмінно захищає житло від негативних сутностей, оздоровлює енергетику приміщення. Дарує життєву енергію своїм власникам.

Не дарма її називають "бабусиною геранню", адже літні та самотні люди люблять її не випадково. Герань виділяє величезну кількість позитивної енергії, таку, що повноцінно замінює спілкування з домашніми тваринами. Не дарма ж герань була найпопулярнішою кімнатною рослиною протягом декількох століть. Навіть в самій бідній селянській хаті їй виділяли місце і час.

Рослина любить щоденний догляд і як би закликає, притягує до себе своїх господарів. Герань — рослина корисна і позитивна у всіх проявах: виділяє цілющі ефірні олії і кисень, відлякує комах, нейтралізує людей з поганими думками. Її енергетика не агресивна, вона її нікому не нав'язує, віддає її тільки добровільно.

Цікаво, що герань з різним забарвленням квітів виділяє і різну кількість енергії: чим блідіше забарвлення квітки, тим сильніше вплив на людину. Герані все одно скільки людей і тварин живе з нею в одному приміщенні, вона любить всіх. Це ще й рослина успішних людей. Герань допомагає людям набути впевненості, знайти своє "я". Ця рослина молодят і подружжя зі стажем, підвищує чуттєвість і сексуальність. Є оберегом від злих духів, від лихого ока. Спілкування з нею корисно хворим фізично і духовно ослабленим людям.

Золотий вус (каллісія, домашній женьшень). Ця рослина-донор володіє дуже сильним біополем, приносить своїм власникам творчу енергію.

Це лікарська рослина не тільки загоює пошкодження шкіри та слизової, але і лікує "рани душевні". Не дарма вона популярна і улюблена жінками "осені". Після 50 років у жінок відбуваються фізіологічні зміни, що відбиваються на характері і настрої. Тут золотий вус і приходить на допомогу. Його енергетика допомагає жінкам при занепаді сил, нездужанні і просто нудьги.

Маленька рослина готова підживити і підтримати. Його енергія така потужна, що вистачить на всіх. Рослина контактує подібним чином і з чоловіками "в самому розквіті сил", надаючи їм впевненості, підтримує сили. Золотий вус добре тримати у квартирі не тільки п'ятдесятилітнім, але і старшому поколінню. Виділяючи велику кількість фітонцидів, золотий вус очищає повітря від патогенної мікрофлори, стимулює органи дихання. Не дивно, що в кімнаті, де живе цей зелений помічник, хочеться співати, грати на музичних інструментах, займатися зарядкою, йогою, дихальними вправами. В астрології золотий вус вважається рослиною Близнюків і приносить будь-якому знаку Зодіаку почуття радості, розвиває легкий, веселий характер, почуття гумору, допомагає дивитися на труднощі з усмішкою.

Азалія обдаровує людину творчою енергією, надає тонус, усуває негативні енергії егоїстичного характеру. Як тільки власник азалії починає відчувати занепад життєвих сил і слабкість, вона одразу приходить на допомогу і щедро обдаровує своєю енергією.

Вона насичує будинок "бадьорою" і життєствердною енергією. Сприяє концентрації на поставленій меті, будучи водночас прекрасною захисницею від пліткарів і брехунів, перешкоджає прояву таких негативних проявів в настрої, як нервозність, непослідовність, безладність, невпевненість.

Азалія допоможе відновити сили, повернути натхнення тим, хто весь день рухається як сонна муха. Вона розвиває чуйність до людей, пробуджує здатність любити. Аромат азалії вологий і легкий, сприяє концентрації розуму і очищенню помислів. На рівні фізіології вона регулює роботу серця, органів грудної клітки та кровообігу. Щоб азалія прижилася в будинку, її потрібно оточити турботою.

Енергію грошей приносить в будинок грошове дерево (красула). Там, де живе ця кімнатна рослина, не буває фінансових проблем.

Красула, товстянка, грошове дерево, дерево щастя або мавпяче дерево — це всі назви однієї кімнатної рослини. Красула — рослина-донор. Не дарма ж вважають, що вона приносить в дім гроші. Так це чи не так — невідомо, а ось що дійсно правда, так це те, що рослина дає своїм господарям потужний потік енергії. Своєю енергією рослина ділиться з усіма оточуючими, дає заряд бадьорості, спонукає до активних дій, активізує роботу мозку. Може тому господарі грошового дерева можуть і вміють і гроші заробляти, і відпочивати, і хобі і захоплення мають. Чи відчуваєте себе втомленими, все набридло, переслідують невдачі? Подивіться на Красулу. Її товстенькі листочки містять в собі секрет добробуту: вони компактні, пружні, в рослині немає нічого зайвого, все гармонійно, міцно і випромінює впевненість і стабільність. Красулу можна містити в будь-яких приміщеннях, вона стане в нагоді всім і при будь-якому виді діяльності. У кабінеті поруч з нею затишно читати, писати, творити. Хороша в дитячій, на кухні, в загальному залі, в зимовому саду і навіть в приміщенні для занять спортом. В астрології вважається рослиною Козерога, зеленим талісманом не тільки людей цього знака Зодіаку, але і інших знаків стихії Землі. Цю рослину поважають всі за її невибагливість, витонченість та ідеальну красу, вона є загальною улюбленцею, майже членом родини.

Антуріум. Володіє потужним енергетичним полем, поширює свою енергію рівномірно по всьому приміщенню.

Антуріум — «Чоловіча квітка». Кажуть, що він притягує до будинку чоловіків. Найкраще місце розташування — в спальні.

Потужна енергія цієї кімнатної рослини здатна вплинути навіть на самих боязких людей таким чином, що вони стають сміливіше.

Червоний антуріум володіє воістину магічними властивостями: він наділяє господарів будинку красою і допомагає досягти взаєморозуміння і любові в сім'ї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *