Яке насіння категорично не рекомендується замочувати: важливі поради експертів

При підготовці до посадки насіння багато садівників стикаються з питанням про необхідність замочування. Дехто вважає, що це обов'язковий етап, який сприяє кращій схожості та росту рослин. Однак, є певні види насіння, які не потребують замочування перед посадкою. Розглянемо, яке це насіння і чому його не варто замочувати, інформує Ukr.Media.

Не потрібно замочувати насіння капусти, броколі, цвітної капусти та інших капустяних культур. Ці рослини мають досить тонку оболонку, яка легко розм'якшується під час замочування, що може призвести до пошкодження насіння. Крім того, капуста та її родичі не люблять пересихання, тому замочування може порушити природний режим вологості та призвести до загибелі рослин.

Не рекомендується замочувати насіння моркви, пастернаку та інших коренеплідних культур. Ці рослини мають довгі кореневі системи, які можуть бути пошкоджені під час замочування. Крім того, коренеплоди не люблять перезволоження, тому замочування може призвести до гниття насіння і знизити схожість.

Також не варто замочувати насіння цибулі, часнику та інших цибулинних культур. Ці рослини мають щільну оболонку, яка не пропускає воду, тому замочування не дасть жодного ефекту. Крім того, цибулинні культури не люблять перезволоження, тому замочування може призвести до гниття насіння і знизити схожість.

Не потрібно замочувати насіння гарбуза, кабачків, огірків та інших гарбузових культур. Ці рослини мають тонку оболонку, яка може розм'якшитися під час замочування і призвести до пошкодження насіння. Крім того, гарбузові культури не люблять перезволоження, тому замочування може призвести до гниття насіння і знизити схожість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *