Чому не у кожній домівці монстера є бажаним гостем: кілька важливих прикмет

Монстера — велика кімнатна рослина, якої, попри ефектний зовнішній вигляд, уникають багато любителів квітів. Причина цього прихована у страху щодо її негативного впливу на власника, інформує Ukr.Media.

Назва

У забобонних людей тропічна квітка користується поганою славою. Вони вважають, що вже сама назва відображає негативну сутність рослини — від "монстра" можна не чекати чогось гарного. Ті, хто вірять у прикмети, вважають, що постійне сусідство з "зеленим чудовиськом" руйнівним чином впливає на особистість і долю людини. Тому квітку можна вирощувати у офісі, але жодним чином не вдома.

Езотерики називають монстеру енергетичним вампіром. Повір'я говорять, що вона висмоктує життєву енергію власника, руйнує його ауру і викликає депресивні стани. Особливо небезпечно тримати рослину у спальні. Спляча людина є вразливою, а сусідство квітки-вампіра здатне спровокувати кошмари, безсоння, проблеми з диханням і навіть смерть.

Монстера також відома як квітка-чоловікогін. Її можна вирощувати у будинку, де живуть неодружені жінки. Вона "виганяє" чоловіків, прирікаючи господинь на самотність. Рослина не принесе успіху і подружнім парам. Вважається, що квітка руйнує любовні відносини, знижує сексуальний потяг, провокує сварки, зради і розлучення.

Розмір

Квітникарі цінують монстеру за незвичайний зовнішній вигляд, однак, вона не підходить для вирощування у малогабаритних приміщеннях. Тропічна гостя з роду ліан з повзучими стеблами вимагає особливого режиму освітлення. Вона полюбляє велику кількість яскравого, але розсіяного світла. За нестачі сонця кущ витягується, а листя дрібнішає і блякне, за умови потрапляння прямих сонячних променів на листових пластинках з'являються жовті плями.

Монстера не полюбляє, коли зачіпають її листя, тому місце розташування рослини має бути постійним і досить великим. При цьому квітковий кущ може зрости до 5 метрів заввишки, середній розмір шкірястого ажурного листя — 30 см. Виростаючи, рослина може зайняти більшу частину кімнати.

Отруйний сік

Монстера не підійде для будинків, де є маленькі діти і домашні тварини. Сік рослини отруйний. Щоб викликати отруєння, достатньо лише вкусити листя або пагони.

Після потрапляння на шкіру сік рослини спричиняє подразнення та алергічні реакції. Високу токсичність також мають нестиглі квіткові плоди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *