У більшості з них краса не в квітах, а в листі. але це не так вже й мало, якщо врахувати їх здатність жити з мінімальною кількістю сонячного світла. Також вони дуже добре очищують повітря в кімнатах.
Калатея
Чудові листя роблять цю рослину бажаним доповненням до будь-якій кімнаті. Ви повинні пам'ятати, що вона не любить пряме сонячне світло. Оптимальним варіантом для Калатеї буде півтінь.
Діффенбахія
Найбільш підходящим для рослини є розсіяне світло. Буде добре поставити її за фіранкою. В теплий період діффенбахія особливо гарна своїми новими листочками ніжно-зеленого кольору.
Папороть
Це дуже древня рослина, багато видів якої добре ростуть в домашніх умовах. Як в лісах та джунглях, домашня папороть теж росте у тіні. Але тропічне походження передбачає вологе повітря. Тому папороть не терпить пересушений опаленням клімат.
Філодендрон серцевидний
Улюблена рослина багатьох квітникарів. Дуже невибаглива та добре очищує повітря. Любить розсіяне світло та напівтінь. Не ставте філодендрон на сонце!
Хлорофітум
Одна з найлегших для вирощування і одна з найпоширеніших рослин. Дуже швидко, молода рослина стає дорослою – за 1 рік. Відмінно очищує повітря, любить розсіяне світло, але непогано росте навіть в темній кімнаті.
Неорегелія
Легка рослина для початківців. Тропічна Неорегелія прекрасно живе навіть при штучному освітленні. Цвіте у вологих умовах, у ванній кімнаті. Яскравість забарвлення листя залежить від інтенсивності освітлення.
Драцена маргината
Для любителів тропічної рослинності. Невибаглива "пальма" не любить прямі сонячні промені, прекрасно себе почуває у тіні, але любить вологе повітря.
Спатифіллум
Легка у вирощуванні рослина, яка дуже швидко росте. Потребує помірного непрямого світла, може пристосуватися до затемнених місць, від прямих сонячних променів рослина може отримати опіки.
Сансевієрія
Кімнатна рослина, яка найлегша в догляді та вирощуванні. Можна сказати, що вона не потребує догляду зовсім: прекрасно переносить сухе повітря та рідкісний полив. Непогано почувається як на сонці, так і в тіні.
Гелксина
Помірність у всьому – ось головне правило догляду за рослиною. Не переносить прямі сонячні променя та відсутність світла, тому тримати її краще в полутіні, та на розсіяному світлі.
Аглаонема
Любить східні вікна, та невелике освітлення. Протипоказані прямі сонячні промені.
Джерело: ukr.media