Знайти роботу краще — один з найпростіших способів виправити плачевне фінансове становище. На жаль, багато хто впевнений, що багатство має саме звалитися на голову, інформує Ukr.Media.
Єдиним джерелом доходу для більшості людей є їх робота: мало хто здатний заснувати свою справу, яка буде забезпечувати грошима досить стабільно і в потрібній кількості. Одні свою роботу люблять, іншим вона вже встигла приїстися, треті просто ненавидять свій офіс, в який їм доводиться тягнутися щоранку. Однак існує й інша категорія людей: вони не поворухнуть і пальцем, щоб влаштуватися краще, навіть якщо нинішніх доходів недостатньо для того, щоб забезпечити комфортне життя. Таким "недугом" страждають в тому числі й чоловіки, що, безумовно, засмучує милих дам: як не мотивуй такого, з дивана він не підніметься. Щоб змусити чоловіка хоча б почати пошуки гідної роботи, потрібно розуміти причину, по якій він сам цього не робить. Ми провели невелике дослідження і з'ясували, що існує три причини, за якими ваш чоловік не хоче шукати нормальну роботу.
Причина Перша: "а нас і тут непогано годують"
Перша причина, по якій чоловік не вважає за потрібне шукати нормальну роботу, полягає в тому, що йому і без цього комфортно. Якщо все необхідне для комфортного життя (деяким людям багато і не потрібно) у чоловіка вже є, то з якого б дива йому напружуватися, та ще й ризикувати — з новою роботою, адже можуть і звільнити!
Як це не дивно, приблизно в половині подібних випадків, якщо не більше, винна партнерка: замість того, щоб цілком справедливо покласти тяжкість фінансових труднощів на плечі свого чоловіка, багато жінок перетворюються в "безсмертного поні", заробітків якого цілком вистачить для того, щоб прогодувати і себе, і свого кавалера.
Причина друга: ви постійно "пиляєте" чоловіка
Фінансове питання — одна з найбільш "хворих" тем для більшості людей. Як не крути, більшість з нас хоче не просто існувати, забезпечуючи себе лише мінімально, а жити, і до того ж досить комфортно. На жаль, далеко не у всіх така можливість є: багатьом доходи не дозволяють покрити витрати навіть на найнеобхідніші потреби. Рішення, здавалося б, просте — змінити нинішнє місце роботи на більш прибуткове. Актуально це для обох статей: підвищити добробут сім'ї можуть і дами, підшукавши підходящу для себе роботу, де платити будуть більше.
На жаль, так вважають далеко не всі представниці прекрасної половини людства: більшість чомусь вважає, що єдиний можливий вихід з подібної ситуації — "пиляти" благовірного так довго і наполегливо, щоб він, здавшись, знайшов джерело доходу, який би приносив більше грошей.
На жаль, найчастіше ефект досягається рівно протилежний: вкрай "запилений" чоловік принципово не шукає роботу з хорошою зарплатою або зручним графіком лише тому, щоб насолити партнерці і не піти у неї на поводу.
Причина третя: ви занадто строго обмежуєте чоловіка в фінансах
У багатьох сім'ях заведено вести загальний бюджет: це і рівень довіри у відносинах підвищує, і дозволяє більш ефективно розпорядитися коштами. Але деякі дами йдуть ще далі і замість того, щоб спільно з чоловіком розпоряджатися загальними грошима, просто забирають у нього всю зарплату, і потім розподіляють її самостійно, часто навіть не радячись з партнером.
Зрозуміло, такий підхід мало кому може сподобатися: виходить, що чоловік бачить власноруч зароблені гроші лише в "зарплатний" день. Нерозумно було б сподіватися, що при такому стані речей у чоловіка ще звідкись з'явиться мотивація змінити роботу на більш високооплачувану: яка вашому партнерові, по суті, взагалі різниця, скільки він отримує, якщо результат своєї праці відчути не вдається?
Як бачите, далеко не завжди стійке небажання шукати нормальну роботу пов'язано з лінню вашого благовірного: в деяких випадках вина за бездіяльність вашого чоловіка цілком і повністю може лежати на вас. Замість того, щоб звинувачувати свого партнера в тому, що він не хоче шукати іншу роботу, спробуйте почати з себе: надати фінансову допомогу сімейному бюджету можете і ви.
Джерело: ukr.media