Які професії є найстресовішими у світі

Вибираючи професію, ви не в останню чергу замислюєтеся про те, наскільки комфортно будете почуватися на робочому місці. І це правильно. Адже від цього фактора часто залежить якість виконаної роботи, і навіть власне самопочуття, інформує Ukr.Media.

Ось топ-7 професій, які вважають найбільш складними у психологічному і моральному плані. Перевірте, чи немає серед них вашої.

Пожежники

Так, сучасні технології дозволяють спростити сам процес гасіння пожеж. Але ж ці люди щодня наражають себе на смертельну небезпеку, щоб врятувати не лише майно, а й життя інших людей.

Вогонь — дуже небезпечна і підступна стихія, тому пожежників справедливо можна назвати справжніми героями.

Пілоти

Вони щоразу відповідають за життя десятків людей. Судіть самі, раптова несправність літака, ризик терористичних актів, складні погодні умови — і пілот з ними практично сам на сам. Без стресу навряд чи обійдеться.

Співробітники, що працюють на "холодних дзвінках"

Напевно, вони вам знайомі. Це люди, які телефонують і пропонують придбати продукцію або послуги. За день таких дзвінків потрібно зробити сотні, а люди реагують на них по-різному.

Вчені, дослідивши сферу продажів, дійшли висновку, що у таких працівників ризик серцево-судинних захворювань істотно вищий, ніж у людей інших професій.

Освітяни

Статистика тут зовсім невтішна. Виявляється, кожен четвертий, хто працює у сфері освіти, страждає від алкогольної залежності. І це тільки в нашій країні. Нічого дивного, необхідність пошуку підходу до безлічі учнів і їх батьків, величезна паперова робота і звіти перед керівництвом часто призводять до справжнього неврозу.

Журналісти

Жорсткі дедлайни, відповідальність за написане, пильна увага громадськості, а іноді навіть погрози і переслідування віднімають досить багато сил і нервів. Тому по праву професію журналіста можна вважати однією з найбільш стресових.

Диспетчери "швидкої допомоги"

Щодня їх робота починається із тривожних дзвінків, а значить, оперативність тут на першому місці. Швидко записати дані, передати черговій бригаді, проконсультувати. Від проблем людей зовсім абстрагуватися не вийде, а переживання дають про себе знати.

Шахтарі

Мужність і фізична витривалість необхідна тим, хто спускається в шахту на глибину декількох сотень метрів. Там немає повноцінного повітря, постійно трапляються підтоплення і обвали, вибухи. Але сміливі чоловіки не бояться такої роботи, гордо іменуючи себе шахтарями. Честь і хвалу їм дарують у всьому світі.

Як говориться у відомому вірші: "всі професії потрібні, всі професії важливі". Але тільки сильним духом під силу впоратися з роботою, яка часто вичавлює людину, як лимон.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *