Чи відпускати чоловіка на заробітки?

Якщо в парі немає довіри і розуміння, то не має значення, що чоловік, як то кажуть, під боком, інформує Ukr.Media.

Проти!

Наслухавшись розповідей про великі гроші, чоловік кинув роботу на батьківщині і поїхав торгувати в Москву. Компанію йому склав друг Костя.

Пропрацював чоловік місяць і повернувся: робота виявилася не «царська» — треба було підвозити і відвозити продавцям важезні візки з товаром. Жив у вагончику, харчувався абияк. Все економив. А додому він повернувся на свій завод, благо, мав славу гарним слюсарем і його взяли назад.

Друг залишився в Москві. Його дружина постійно при зустрічі чіпляла мого чоловіка, мовляв, здався слабак, не те що Костя. Приїде, каже, квартиру купимо, обставити, машину оновимо. А потім і про малюка подумаємо. Через вісім місяців її суджений подзвонив і бовкнув, як в поганому серіалі: «Прости, дорога, але в Москві зустрів іншу, вона чекає від мене дитину, і я йду від тебе».

Інша моя знайома, поки чоловік три роки був на заробітках в сусідній країні, сама особисте життя влаштувала. Перший час сумувала за чоловіком, який приїжджає чотири рази на рік, а потім звикла і якось непомітно для себе знайшла нового чоловіка. Того, який завжди під боком і без матеріальних проблем. Коли законний чоловік через пів року з квітами і подарунками приїхав, замість теплої зустрічі побачив валізи зі своїми речами на порозі. І таких історій, коли через поїздку на заробітки руйнувалися цілком благополучні сім'ї, тьма!

Все-таки відстань не всім і не завжди йде на користь. Люди відвикають один від одного, шукають заміну. Тому коли в цьому році мій чоловік знову зібрався стати гастарбайтером, я йому цю історію зі знайомою і розповіла. Мовляв, не боїшся, що не дочекаюся тебе? Він зробив вигляд, що не боїться, але нікуди не поїхав, а знайшов додатковий заробіток.

Я вважаю, якщо вже їхати в пошуках більш хлібного місця, то чоловікові і дружині разом. А не так, що він в червні поїхав і чекай його тепер на Новий рік! Ну не вірю я, що здоровий мужик пів року буде без жінки обходитися! Якщо хоч крапля сумніву в вірності другої половинки закралася, не відпускайте! Ні до чого хорошого любов на відстані не призводить. Та й не факт, що гроші, зароблені потом і кров'ю, будуть витрачені потім на батьківщині з розумом, а не спущені десь в повному барі.

За!

Наша сім'я теж пройшла випробування роботою чоловіка далеко від дому. Він успішно будував кар'єру, але в один з перехідних періодів залишився без роботи. Дуже переживав через це, у нього вже починалася депресія.

І тут чоловікові запропонували поїхати в іноземне представництво однієї з компаній в столиці. Це був варіант, який його зацікавив, відкривалися перспективи для професійного росту та заробітку. Я бачила, як чоловік загорівся, смакуючи нові можливості, і як переживав, що сім'я залишається тут і на мої плечі ляжуть турботи про наших дітей-школярів.

Але я зрозуміла, що не маю права відмовляти! Це його життя і його шанс, і переконала прийняти пропозицію.

Звичайно, мені було непросто. Ми завжди все робили разом, а тут я залишилася одна. Але поступово втягнулася, стала залучати дітей до домашніх справ. Вони стали більш самостійними, що не могло не радувати. Ми щовечора дзвонили один одному. І я, і діти, і наш тато з нетерпінням чекали цього часу. Діти закидали його своїми новинами, чоловікові потрібно було виговоритися про те, що відбувалося у нього, мені — поділитися своїм. Ми з чоловіком завжди були ще й друзями, але в той період зблизилися, як ніколи.

Напевно, такі розставання потрібні, щоб зрозуміти, наскільки тобі дорога людина. І, до речі, у мене ніколи не виникало сумнівів в його вірності. Адже якби хотів — міг зрадити і тут. Навіщо їхати так далеко? Він прилітав раз в два місяці, ми їздили до нього влітку. І всі чекали цих зустрічей, розуміючи, яке щастя, що ми є одне в одного.

А потім чоловік знайшов хорошу роботу вдома і повернувся. Нещодавно він сказав, що йому пощастило з дружиною, яка зрозуміла і підтримала в той непростий період, а в підсумку виграли всі. Думаю, вірність залежить від людей, а не від місця їх тимчасового проживання. Якщо в парі немає довіри і розуміння, то не має значення, що чоловік, як то кажуть, під боком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *