З допомогою цього простого тесту ти зможеш розкусити будь-яку людину

Сьогодні пропонуємо тобі дуже простий, але досить точний тест на визначення типу особистості, передає Ukr.Media. Цей тест хороший ще тим, що ти можеш непомітно протестувати будь-якого знайомого людини. Адже тест включає лише 2 простих питання:

1) Ти більше любиш помідор або огірок?

2) Ти більше любиш диню чи кавун?

Комбінація відповідей на ці питання — результат тесту. А ось як розшифрувати цей результат, ми зараз розберемося.

Огірок і диня

Вибір, який частіше роблять представники сильної половини людства. Він характерний для чоловіків серйозних і відповідальних. Такі люди дуже стійкі до зовнішнього впливу. Вони також успішно протистоять різним шкідливим звичкам, схильні до активного відпочинку, спортивних занять та подорожей.

Чоловік, що віддає перевагу дині, і огірки, наполегливий і впертий. Він завжди ставить високі цілі і кидає всього себе на їх досягнення. Жінка з таким чоловіком буде відчувати себе впевненою і захищеною.

Але в прагматизмі приховані і недоліки. Чоловікам даного типу не вистачає романтики. Тому жінці потрібно самій прозоро натякати, що їй хочеться букетів квітів, подарунків або приємних подорожей.

Жінки, які вибирають поєднання «огірок-диня», також зустрічаються. Вони, як правило, успішно будують кар'єру, але відчувають себе безпорадними у господарських справах. В обличчі такої жінки чоловік знайде скоріше розуміє і вірного друга, ніж чудову господиню.

Помідор і кавун

Люди цього типу відрізняються активністю і життєрадісністю. Комунікабельність дозволяє заводити їм багато друзів. Але в спілкуванні вони можуть бути запальними і навіть скандальними. Чоловіки такого типу люблять добре поїсти. Можуть іноді полінуватися і довше поніжитися в ліжку.

Жінки «помідорно-кавунового» типу дуже емоційні. Вони відкриті в спілкуванні і часто говорять те, що думають. Можуть інколи бути нетактовними, але щирість і відвертість їх головна зброя. Такі жінки обожнюють возитися з тваринами, люблять створювати сімейний затишок. З такою дружиною завжди буде тепло і комфортно.

Кавун, огірок

Люди такого типу часто переживає по дурницях, хоча зовні цього не показують. За їх зовнішнім спокоєм, як правило, криється внутрішнє напруження. Саме про таких чоловіків ходить чутка: в тихому болоті чорти водяться. Така людина непередбачуваний, адже ніколи не знаєш, яку чергову дурість він тримає в голові.

Жінки цього типу не схильні до дрібних скандалів. Зате збирати образу вони можуть довго, щоб у підсумку вибухнути і перебити половину посуду в будинку. Тому з такими дамами краще бути напоготові.

В цілому люди «огурцово-кавунового» типу дуже творчі. Часто саме вони стають винахідниками, артистами, успішними політичними діячами.

Диня і помідор

Тільки спокійним, тактовним і врівноваженим людям близькі диня і помідор. Такі люди володіють відмінним смаком і вміють цінувати красиві речі. Чоловіки цього типу дуже чутливі. Часом вони стають успішними дизайнерами, музикантами чи митцями. Але у відносинах часто показують себе самозакоханими егоїстами.

Жінки, обожнюють дині та помідори, дуже влюбливі і вразливі. Вони дуже постійні у своїх почуттях. Такі жінки стають вірними, ніжними і турботливими дружинами.

Найбільш вдалі шлюби:

— чоловік «помідор-кавун» та жінка «помідор-диня»;

— чоловік «огірок-кавун» та жінка «помідор-кавун»;

— чоловік «диня-помідор» та жінка «диня-огірок»;

— чоловік «диня-огірок» та жінка «огірок-кавун».

А наскільки результат тесту точно описав тебе? Поділися думкою в коментарях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *